بنر
بنر
بنر
بنر
متولد خرداد حداقل دو نفر است و ایشان را با این جمله می‌توان تعریف کرد: متولد خرداد، خستگی ناپذیر، خوش صورت، باهوش و زرنگ، اما دو شخصیتی است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای عکس پروفایل متولد خرداد جلب می نماییم. 
alt
عکس پروفایل متولد خردادی

عکس پروفایل متولد خرداد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" عکس پروفایل متولد خرداد " همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل عکس پروفایل متولد خرداد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. برای روح متولد خرداد عشق و محبت قدرت اعجازی را که در گذشته داشت، از دست داده است.

عکس پروفایل متولد خرداد 1401

خصوصیات اخلاقی مرد متولد خرداد ماه با ذوق، هنر دوست، غیر حسود و کمی بدقول، برای فرزندان پدری نرم و مهربان، در زناشوئی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت است، علاقه دارد که مرموز جلوه کند، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و آزار است. از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه اش بیزار است. متولدین این ماه اغلب دارای قدی متوسط بوده، خوشرو خوش زبان و صادق هستند.

زن متولد خرداد ماه زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی ثبات، خیلی بیش از اینکه طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. عاشق تغییر و تحول است. مادری است شاد و خندان و بچه هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود می‌ایستند.

عکس پروفایل متولد خرداد 2022

alt
عکس پروفایل متولد خردادم
alt
عکس پروفایل متولدین خرداد ماه
alt
عکس پروفایل متولدین خردادی
alt
عکس پروفایل دختر متولد خرداد
alt
عکس پروفایل دخترونه متولد خرداد
alt
دانلود عکس پروفایل متولد خرداد
alt
عکس پروفایل دخترونه متولدین خرداد
alt
پروفایل متولد خرداد ماه
alt
پروفایل متولد خردادی
alt
پروفایل متولد خردادم
alt
عکس پروفایل متولد خرداد
alt
عکس پروفایل متولد خردادم
alt
پروفایل برای متولد خرداد
alt
دانلود عکس پروفایل متولد خرداد

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • هلیا يكشنبه, 01 آبان 1401

    من یک خردادی ام از اینکه باهام حال نکنن میترسم شب ها تو خلوت گریه میکنم و نمیخوام کسی بفهمه عشق ی خردادی مرموز است اگه میخوای یه خردادی رو جذب کنی فقط درکش کن و اگه اون دست رد به سینه ات زد باز اونو ول نکن هرچه بیشتر بهش توجه کنی بیشتر عاشقت میشه هیچوقت ولش نکن وسط راه اگه میخواستی ولش کنی چرا عاشقش کردی

  • هلیا شنبه, 30 مهر 1401

    خردادی خیلی تنها هست و همه چی رو تو خودش میریزه و شب ها گریه میکنه


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها