بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن جدید 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن جدید 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل ناخن جدید 2022 " مدل ناخن جدید دخترانه شیک + مدل کاشت ناخن دخترانه شیک بلند + مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن جدید 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن جدید 2022 - 1401

وقتی از مانیکور استفاده می کنید، رشد و طراوت سطح ناخن ایجاد شده و به بزرگی آن  کمک می کنید. مانیکور به حفظ شادابی و طراوات ناخن ها کمک خوبی می کند. بنابراین توصیه می شود حداقل سالی یک بار دستان  خود را مانیکور  کنید.
(اگر فرنچ مانیکور عادی انجام دهید میتوانید برای خلق چنین طرح ساده و جذابی،  یک سوم فضای سطح ناخن را با لاک طلایی بپوشانید که ترکیب جالبی را برای تیپ های اسپرت بهاره  و تابستانی به  ارمغان می آورد)
صورت کلی کاشت ناخن تا حد امکان توصیه نمی‌شود مگر در موراد خاص مانند کسانیکه ناخن‌هایشان دارای عیب و مشکلی باشد، یعنی ناخن‌هایشان به طور ژنتیک دارای ایرادی باشد که ظاهر خوبی نداشته باشد. باز هم در چنین مواقعی اینکار به صورت مقطعی و با رعایت تمام نکات ایمنی و بعد از امتحان کردن تمام موارد ایمنی صورت می‌پذیرد.

مدل ناخن جدید 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • آرشیدا پنجشنبه, 14 بهمن 1400

    هیچی نمیتونم بگم دهنم باز موندههههه عالیننننننن

    پاسخ مدیر:

    خیلی ممنون از لطف شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها