بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین نبات برای سالن عقد جلب می نماییم. 

alt

تزیین نبات برای سالن عقد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین نبات برای سالن عقد " تزیین نبات سفره عقد با خلاقیت های جدید + تزیین نبات سفره عقد با خلاقیت های جدید + آموزش تزيين نبات براي سفره عقد همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین نبات برای سالن عقد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. سفره عقد یکی از سنت های بسیار قدیمی ایرانیان بوده است که از زمان های بسیار دور حتی در زمان ساسانیان نیز در هنگام ازدواج دو نفر از قسمت های ضروری جشن به شمار می رفته است. 

تزیین نبات برای سالن عقد 1401

 سفره عقد در پیش روی عروس و داماد زمانی که خطبه عقد بین آنها خوانده می شود پهن می گردد. اقلام موجود در سفره عقد معمولا در همه مناطق ایران یکسان است و اگر فرهنگ های مختلف را بررسی نماییم به تفاوت های بسیار جزئی برمی خوریم.
شاخه نبات نیز یکی از مواردی است که در 99 درصد سفره های عقد دیده می شود و مخصوص فرهنگ یا منطقه خاصی نیست. شاخه نبات نشانه شیرینی و شادکامی عروس و داماد است و نماد آرزوهای زیبا برای آن دو نفر. این روزها تزئینات زیبایی برای شاخه نبات وجود دارد و نبات ها در ظرف های مخصوصی گذاشته می شود که معمولا یک مفاتیح کوچک نیز در کنار آن قرار داده می شود و در هنگام جشن عروسی و در چیدمان جهیزیه هم از آن استفاده می گردد. نقل هایی که در سفره عقد قرار می گیرند معمولا پس از اتمام مراسم عقد توسط بزرگترها بر سر و صورت عروس و داماد پاشیده می شوند که خود نشان بارش رحمت الهی و رزق و روزی زیاد بر سر آنهاست.

همچنین اگر برای مراسم نامزدی و عقدی، به دنبال یک بهترین سالن عقد هستید، بازدید از لیست سالن عقد سایت سوربان را فراموش نکنید.

هم چنین شاید براتون جالب باشه سالن عقدهای لوکس مناطق تهران را ببینید:

تزیین نبات برای سالن عقد 2022

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: