بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو خامه دوزی جلب می نماییم. 

مانتو خامه دوزی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مانتو خامه دوزی " مدل مانتو خامه دوزی با طرح ها و استایل های مختلف + مانتو تور خامه دوزی شده + تصویر مانتو خامه دوزی شده خامه به معنای:قلم و کلک (برهان قاطع و فرهنگ جهانگیری)و ابریشم،نخ کم تاب از ناظم الاطباء و خامه دوزی نیز در لغت نامۀ دهخدا چنین توصیف شده است:گلدوزی کردن روی پارچه با خامه(ابریشم نتابیده)را بنابراین خامه به معنای ابریشم و دوختن فعل باشد.جمع آن نشان دهندۀ نوعی از هنر سنتی با ارزش است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو خامه دوزی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو خامه دوزی 1401

خامه دوزی یا سوزن دوزی اغلب روی پارچه هایی از جنس ابریشم دوخته می شود ولی گاهی دیده می شود که از خامه دوزی روی پارچه کتان نیز استفاده می شود و این هنر بدین صورت می باشد که اغلب چند پارچه به صورت جداگانه طراحی و آماده می شوند سپس این پارچه ها به یکدیگر متصل می گردند و از نخ کاموا یا ابریشمی برای دوختن طرح روی پارچه استفاده می شود.
از پارچه خامه دوزی شده برای دوخت مانتوهای تابستانه و بهاره استفاده می شود و این طرح پارچه اغلب در قسمت سرآستین و یقه و بالاتنه مانتو دیده می شود همچنین در برخی از طرح های مانتو برای جذابیت بیشتر در کنار پارچه خامه دوزی شده از منجوق و ملیله و مروارید نیز استفاده می شود.
با استفاده از هنر خامـه دوزی می‌توان بسیاری از اکسسوری‌های پارچه‌ای که در اطراف خود می‌بینید، تزیین کنید و آن را از سادگی بیرون بیاورید؛ به‌طوری‌که تبدیل به یک ابزار گران‌قیمت و فاخر شود. این هنر به شما کمک می‌کند که انواع مانتوهای مجلسی را تزیین کنید، رو کوسنی بدوزید و یا اینکه روتختی، سجاده و یا رومیزی  و رانر زیبا برای میز ناهارخوری آماده کنید.

مانتو خامه دوزی 2022

alt
مانتو خامه دوزی عروسکی
alt
مانتو با پارچه خامه دوزی جدید
alt
مانتو خامه دوزی سفید
alt
مدل مانتو خامه دوزی دخترانه
alt
مدل مانتو خامه دوزی چین دار
alt
مدل مانتو خامه دوزی جدید

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(39 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها