بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شاید باورتان نشود، اما مدل ریش تغییرات شگفت‌انگیزی در ظاهر آقایان محترم ایجاد می‌کند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ریش مردانه جلب می نماییم. 
alt
مدل ریش مردانه کوتاه

مدل ریش مردانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل ریش مردانه " همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ریش مردانه  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. ریش گذاشتن افراد مشهور هم به داغ شدن بازار ریش در دنیای فشن مردانه کمک شایانی کرده است. مثلا مدل ریش دیوید بکهام یا ادریس آلبا و…، باعث علاقه‌مندی همه به ریش و به‌کار بردن آن برای داشتن تیپی جذاب شده است. 

مدل ریش مردانه 1401

بیشتر آقایانی که تازه ریش در آورده اند، خط گردن را خیلی بالا کوتاه می کنند. بهترین مکان برای مرتب کردن خط گردن، محلی است که گردن به سر وصل می شود. در نتیجه وقتی جلوی آینه هستید، به روبه رو نگاه کنید و زیر هرجایی که موازی با آن بود را کوتاه کنید. برای کوتاه کردن سبیل بهتر است از قیچی به جای ماشین ریش تراش استفاده کنید.
اگر به تازگی ریش درآوردید و یا می خواهید ریشتان را بلند کنید، به مشکلات روانی زیادی بر خواهید خورد که مهم ترین آن نگاه دیگران به خصوص اشخاص مهم زندگی تان با این موضوع است. بهتر است از ایشان بخواهید تا شما را حمایت کنند و در نهایت هم بدانید که این بدن شماست و هرطوری که راحت هستید باید رفتار کنید.

مدل ریش مردانه 2022

alt
مدل ریش مردانه سایه دار
alt
انواع مدل ریش مردانه جدید
alt
مدل ریش مردانه 2022
alt
انواع ته ریش مردانه
alt
مدل ریش مردانه جدید
alt
مدل ریش مردانه بلند
alt
انواع ریش تراش مردانه
alt
مدل ریش مردانه عربی
alt
مدل ریش مردانه مذهبی
alt
مدل ریش مردانه جذاب
alt
مدل ریش پسرانه جدید
alt
مدل خط ریش مردانه جدید
alt
مدل ریش بلند مردانه جدید
alt
مدل ته ریش مردانه جدید
alt
انواع مدل ریش مردانه جدید
alt
مدل ریش سبیل مردانه جدید
alt
مدل های ریش مردانه جدید
alt
مدل مو ریش مردانه جدید
alt
مدل ته ریش مردانه شیک

altaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: