بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در سال های اخیر مانتوی بلند طرفداران بسیار زیادی داشته است و تقریبا جز مانتوهای پرفروش سال بوده است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو بلند جلب می نماییم. 

alt

مانتو بلند با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مانتو بلند " یکی از آیتم‌های مورد علاقه و شیک که اکثر خانم‌ها در استایل‌های کژوال و رسمی، نیمه رسمی و…می‌پوشند، کفش پاشنه‌دار است. خوشبختانه کفش پاشنه‌دار یکی از گزینه‌‌هایی است که به هنگام ساخت استایل و روبرو شدن با این چالش که به مانتو بلند چه کفشی میاد؟ می‌توانید از آن استفاده کنید. تقریبا همه خانم‌ها در کمد خود یک جفت کفش پاشنه‌دار دارند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو بلند فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو بلند 1401

کفش پاشنه دار یکی از بهترین انتخاب ها برای مانتو بلند است. شما می توانید در هر موقعیتی از کفش پاشنه بلند استفاده نمایید. خیلی از خانم ها با کفش پاشنه بلند راحت هستند و دوست دارند برای روزمره هم کفش پاشنه بلند به پا کنند ولی خیلی از خانم های دیگر برای مهمانی و مکان های رسمی از آن استفاده می کنند و ترجیح می دهند در روزهای عادی از کفش های اسپرت استفاده کنند.
یکی از بهترین گزینه های برای شیک پوشی با مانتوی بلند استفاده از کتونی های شیک و متنوع است. با مانتوهای بلند اسپرت می توانید کفش های اسپرت را ست کنید. از این کفش ها می توانید برای روزمره استفاده کنید زیرا خیلی نسبت به سایر کفش ها راحت تر هستند.
 مدل دیگری از سندل­‌ها ‌‌در راحتی به هنگام پوشیدن مانند دمپایی هستند و بر خلاف تصور کاملا برای ست شدن با مانتو بلند مناسب هستند. شما می‌­توانید برای ساخت استایل کژوال و انجام کارهای رزوانه خود از آن‌ها استفاده کنید. مثلا وقتی که به خرید یا پیاده­‌روی در ساحل می­‌روید.
زمانی که شما مانتو بلند می پوشید بیش تر از این که شلوار شما دیده شود ، کفش ها در مرکز توجه خواهند بود، به همین دلیل نیز باید برای انتخاب آن وقت بیش تری گذاشته شود . انتخاب کفش نادرست همه استایل شما را به هم خواهد ریخت و همه زحمات شما را به باد خواهد داد.به همین دلیل در ادامه این مطلب به بررسی نکاتی می پردازیم که با بهره گیری از آن ها می توانید کفش مناسبی را برای مانتو بلند و استایل خود انتخاب کنید.

مانتو بلند 2022

alt

عکس مدل مانتو بلند اندامی چاک دار 

alt

مدل مانتو بلند جدید

alt

مدل مانتو بلند ساده

alt

مدل مانتو بلند ساده

عکس مدل مانتو بلند

alt

مدل مانتو بلند دخترانه

alt

مدل مانتو بلند جلو باز 

alt

عکس مدل مانتو بلند چاک دار 

alt

مدل مانتو بلند اسپرت

alt

عکس مدل مانتو بلند عروسکی 

alt

مدل مانتو بلند مجلسی 

alt

عکس مدل مانتو بلند چین دار 

alt

مدل مانتو بلند اندامی

alt

عکس مدل مانتو بلند جلو باز 

alt

مدل مانتو بلند شیک

alt

مدل مانتو بلند جدید 1401

alt

عکس مدل مانتو بلند جلو بسته 

alt

مدل مانتو بلند جدید دخترانه

alt

مدل مانتو بلند جدید شیک

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(30 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز