بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مانتو بیشترین سهم را در پوشش و ظاهر ما دارد. در واقع هسته ی مرکزی استایل ما را مانتو تشکیل داده است. در کنار آن شال یا روسری، شلوار، کیف و کفش و اکسسوری ها کامل کننده استایل ما هستند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو مجلسی شیک جلب می نماییم. 

alt

مانتو مجلسی شیک با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مانتو مجلسی شیک " زمانیکه صحبت از مانتو مجلسی میشود، ممکن است تعداد زیادی از افراد به یاد مانتو‌های پرزرق و برق و منجوق کاری شده و یا گیپور دار بیفتند درصورتی‌که تعریف مانتو مجلسی الزاما به این صورت نمیباشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو مجلسی شیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو مجلسی شیک 1401

این نوع مانتو‌ها معمولاً از پارچه‌هایی دوخته می‌شوند که روی تن صاف و مرتب باشند و به سادگی چروک نشوند. ویژگی چروک نشدن مانتو مجلسی می‌تواند به دلیل استفاده بیشتر پلی استر نسبت به نخ در آن باشد. دوخت مانتو مجلسی به طور ویژه می‌باشد و مرتب و خاص بودن آن زبانزد عموم افراد است. فرم ایستایی مانتو مجلسی در تن به صورت اندامی می‌باشد و طرح آن بنا به سلیقه مشتریان متفاوت می‌باشد. شما در مجالس مهم مانند عقد یا عروسی یا حتی هنگام عذارای‌های رسمی بهتر است از این نوع مانتوها استفاده کنید و به طور ویژه و خاص در جمع نزدیکانتان بدرخشید.
اصول تیره و روشن یا سرد و گرم بودن رنگ‌ها هم حایز اهمیت است مثل اینکه در فصل‌های سرد سال، رنگ‌های گرم مثل قرمز و نارنجی مناسب‌تر هستند و در فصل‌های گرم سال، رنگ‌های سرد مثل آبی و سبز و… مناسب هستند. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که قبل از اینکه یه روسری یا شال با مانتوی شما هماهنگ باشد باید به رنگ پوست صورت شما بیاید زیرا روسری و شال نزدیک‌ترین بخش لباس به صورت و پوست شماست و اگر آن را صحیح انتخاب کنید بازتاب رنگ آن می‌تواند به زیباتر شدن پوست شما کمک کند.

مانتو مجلسی شیک 2022

انواع مانتو مجلسی کار شده شیک

alt

 مدل مانتو مجلسی شیک جدید در اینستاگرام 

alt

مدل مانتو مجلسی شیک جدید دخترانه

alt

مدل مانتو شلوار مجلسی شیک جدید

alt

مدل مانتو مجلسی شیک بلند جدید  

alt

مدل مانتو کوتاه شیک مجلسی جدید

alt

مدل مانتو عربی شیک مجلسی جدید  

alt

انواع مانتو شیک مجلسی بلند

alt

مدل مانتو مجلسی مشکی شیک و جدید

alt

انواع مانتو شیک مجلسی دخترانه 

alt

جدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک اینستاگرام

alt

مدل مانتو مجلسی شیک مشکی

alt

انواع مانتو شیک مجلسی زنانه 

alt

مدل مانتو مجلسی شیک و باکلاس

alt

مدل مانتو مجلسی شیک دخترانه

alt

مدل مانتو مجلسی شیک 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(37 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز