بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
با استفاده از انواع رنگ خوراکی و همچنین آب سبزیجات و برخی از میوه ها می توایند برنج ها را رنگی نموده و برای تزیین دیس برنج از برنج رنگی استفاده نمایید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین برنج جلب می نماییم. 

alt

تزیین برنج با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین برنج " جدیدترین ایده های تزیین برنج با زعفران را اینجا ببینید + مدل تزیین برنج مجلسی با زعفران و زرشک برای پخت برنج، اولین مرحله خیساندن آن است. برنج را بعد از پاک کردن، با آب ولرم بدون این که مدام چنگ بزنید، آنقدر بشویید که آب روی برنج شفاف شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین برنج فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین برنج 1401

تزیین برنج مجلسی به صورت قالبی بسیار ساده‌ تر از آن است که به نظر می‌ رسد فقط یک سری نکات ریز اما مهم دارد که با رعایت آن ‌ها، می‌ توانید خیلی راحت پلو قالبی تهیه کنید.
دمای برنج: برنجی که قرار است داخل قالب ریخته و تزیین کنید نباید خیلی داغ باشد. دمای برنج باید به اندازه‌ ای باشد که دست را نسوزاند ولی سرد هم نباشد.
در مورد نوع قالب مورد استفاده: جنس قالب هیچ فرقی ندارد، شما با هر مدل و هر جنس قالب می‌ توانید برنج قالبی تهیه کنید. حتی نیاز به نایلون انداختن کف قالب یا چرب کردن آن نیز نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که برنج را با قاشق داخل قالب بریزید و کمی با پشت قاشق روی هر لایه برنج که می‌ ریزید، فشار دهید. نیازی نیست خیلی فشار بدهید، فقط در حد پر کردن هوا بین دانه‌ های برنج کافی است.
پرکردن قالب: دقت کنید که بین قالب تا لبه آن فاصله نباشد. یعنی برنج را تا لب قالب بریزید تا کاملا پر شود چون اگر فاصله‌ ای وجود داشته باشد، موقع برگرداندن برنج داخل دیس یا بشقاب، برنج با شتاب به کف ظرف خورده و ممکن است متلاشی بشود.

تزیین برنج 2022

alt

تزیین برنج با زعفران

alt

عکس تزیین برنج با زرشک  

alt

تزیین برنج با زرشک

alt

تزیین برنج ساده

alt

عکس تزیین برنج با رنگ غذا 

alt

تزیین برنج مجلسی

alt

تزیین برنج و مرغ

alt

عکس تزیین برنج و قورمه سبزی 

alt

تزیین برنج با زرشک و زعفران

alt

تزیین برنج با زرشک و زعفران 

alt

عکس تزیین برنج ساده 

alt

 تزیین برنج عروس

alt

عکس تزیین برنج زعفرانی 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز