بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
با یادگیری دسر ژله بستنی دیگر برای مهمانی‌ها و مجالس و دورهمی‌های خود دغدغه انتخاب مدل دسر را ندارید. چرا که به راحتی و با کمترین امکانات می‌توانید دسر‌های متنوعی را داشته باشید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین ژله جلب می نماییم. 

alt

تزیین ژله با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین ژله " تزیین ژله در جام با ایده های جدید و شیک + قبل از اینکه به موضوع اصلی یعنی تزیین ژله بپردازیم، بهتر است فاکتورهای مهم برای درست کردن این دسر خوشمزه را بدانیم. تهیۀ ژله خصوصاً وقتی زمان کمی فرصت داریم یا امکانات کافی در دسترس ما نیست، می‌تواند کمی چالش برانگیز باشد، به شکلی که نتیجه آن چیزی نشود که انتظارش را داشتیم. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین ژله فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین ژله 1401

برای خارج کردن از قالب ! چند تا روش هست. اول اینکه قبل از ریختن موادمون توی قالب قالب رو خیس کرده (فقط نمدار) و نیم ساعت توی فریزر بزاریم. که حتما این کار رو بکنید. وقتی مواد رو ریختین خواهشا کمه کم ۱۰ تا ۱۲ ساعت بزارید توی یخچال بمونه و زود نخوایید برش گردونید! اینو برای افرادی مثل خودم میگم که طاقت ندارن و میخوان سریع ببینن نتیجه ی کارشون چی شده!
برای برگردوندن اول دور قالب رو با چاقو یا دست آزاد کنید. و بعد قالب رو به مدت چند ثانیه توی آب داغ  (آب داغ!!!! نه جوش!!!! ) قرار بدید این چند ثانیه بستگی به جنس قالب و محتویات داره و داغی آب داره. بازم میگم آب جوش نه! به هیچ وجه از آب جوش استفاده نکنید یک دفعه کل ژله شوکه میشه ها. من خودم همیشه از آب گرم شیر استفاده میکنم. اگه قالبتون فلزی باشه و آب نرمال گرم حدود ۵ تا ۱۰ ثانیه مواد آماده برگردوندنه. اما قالب پلاستیکی خوب بالای ۲۰ ثانیه زمان میخواد.  قالب سیلیکونی هم زود جواب میده. همه ی اینا تقریبیه! باید هر چند ثانیه ژله رو کنترل کنید تا ببینید موقع برگردوندنه یا نه!

در صورتی که برای درست کردن ژله عجله ندارید، تنها از آب جوش استفاده کنید، زیرا هم مزۀ ژله و هم رنگ آن بهتر از وقتی خواهد بود که آب سرد را هم با مخلوط ترکیب می‌کنید.

تزیین ژله 2022

alt

عکس تزیین ژله شب یلدا

alt

جدیدترین مدل تزیین ژله  

alt

عکس تزیین ژله ساده

alt

عکس تزیین ژله برای شب یلدا

alt

جدیدترین مدل تزیین ژله مجلسی 

alt

عکس تزیین ژله با اسمارتیز

alt

عکس تزیین ژله با میوه 

alt

عکس تزیین ژله با انار 

alt

عکس تزیین ژله رولی 

alt

عکس تزیین ژله تزریقی جدید 

alt

عکس تزیین ژله تک نفر

alt

عکس تزیین ژله مجلسی جدید

alt

مدل تزیین ژله شب یلدا

alt

عکس تزئینات جدید ژله 

alt

مدل تزیین ژله رولی

alt

تزیین ژله مدل جدید 

alt

روش تزیین ژله جدید 

alt

مدل تزیین ژله برای شب یلدا

alt

مدل تزیین ژله ساده

alt

مدل تزیین ژله برای یخچال عروس

alt

مدل تزیین ژله و کاستر    

alt

مدل تزیین ژله یلدایی

alt

مدل تزیین ژله خانگ

alt

مدل تزیین ژله جدید شیک 

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: