بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سالاد الویه یک غذای نونی ساده و خوشمزه و فینگر فودی با ریشه آشپزی روسی است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین سالاد الویه جلب می نماییم. 

alt

تزیین سالاد الویه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین سالاد الویه " ایده‌های ساده و خلاقانه برای تزیین سالاد الویه قالبی مجلسی + حتما می‌دانید که سالاد الویه مجلسی معمولا با مرغ درست می‌شود، اما می‌توانید آن را بدون مرغ و با انواع ژامبون هم درست کنید. ما در این مطلب می‌خواهیم راز‌های سالاد الویه خوشمزه خانگی و سس الویه مجلسی رستورانی را به شما یاد بدهیم. راز‌های خوشمزه شدن الویه هم اصلا عجیب و غریب نیستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین سالاد الویه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین سالاد الویه 1401

سس مایونز به عنوان سس الویه به کار می‌رود که می‌توانید طرز تهیه سس مایونز خانگی را در مجله کوروش بخوانید و خودتان آن را به شیوه سالم خانگی و خوشمزه درست کنید، ولی وقتی پای استفاده از این سس محبوب در سالاد الویه خانگی به میان می‌آید، اندکی تغییر و ترکیب آن با دیگر مواد معجزه خواهد کرد.
 در مورد خیارشور بهتر است این نکته را بدانید که خیارشور‌ها را به صورت مکعبی ریز و نگینی خرد کنید و در آبکش یا سبد بریزید تا آب آن‌ها گرفته شود. اگر زیادی شور است، کمی آب روی آن بگیرید. با این کار بو و طعم آن بهتر خواهد شد.
 آب مرغ (استاک) را از صافی عبور دهید تا پیاز و هویج و دیگر مواد جدا شود. این آب را به سیب زمینی‌های آبپز شده اضافه کنید. اگر میزان آب مرغ زیاد است، همه آن را اضافه نکنید. با این کار طعم مرغ کاملا به خورد سالاد الویه خانگی می‌رود. همچنین مصرف سس مایونز را کاهش خواهد داد.
الویه قالبی یک راهکار خوب برای تزیین سالاد الویه برای جشن تولد یا مهمانی است. آموزش تزیین اولیه به صورت سالاد الویه قالبی و قالب زدن آن کار سختی نیست. می‌توانید از یک قالب استوانه‌ای فلزی استفاده کنید. برای هر عدد سالاد الویه قالبی یک عدد نان تست در نظر بگیرید. قالب را روی نان تست بگذارید و سپس آن را با سالاد پر کنید. حالا سالاد الویه را با فشار دادن قالب روی نان تست از قالب خارج کنید. به این ترتیب سالاد الویه قالبی خواهید داشت که کف آن هم نان تست است.

اگر هم از قالب سیلیکونی (قالب ژله) به شکل قلب یا هر شکل دیگری استفاده می‌کنید کمی قالب را با روغن مایع چرب کنید. اجازه دهید الویه در قالب سرد شود، در این صورت برای برگرداندن الویه از قالب دیگر مشکلی ندارد. وقتی الویه سرد شود به راحتی از قالب جدا می‌شود.

تزیین سالاد الویه 2022

alt

عکس تزیین سالاد الویه با نون تست 

alt

مدل تزیین سالاد الویه برای تولد

alt

عکس تزیین سالاد الویه شب یلدا

alt

مدل تزیین سالاد الویه ساده

alt

مدل تزیین سالاد الویه با نان تست

alt

عکس تزیین سالاد الویه عروس 

alt

مدل تزیین سالاد الویه مجلسی

alt

مدل تزیین سالاد الویه بچگانه  

alt

عکس تزیین سالاد الویه برای یخچال عروس 

alt

مدل تزیین سالاد الویه به شکل ماهی

alt

مدل تزیین سالاد الویه جدید

alt

عکس تزیین سالاد الویه کودکانه 

alt

مدل تزیین سالاد الویه تک نفر

alt

عکس تزیین سالاد الویه مجلسی

alt

تزیین سالاد الویه مجلسی 

alt

عکس تزیین سالاد الویه با نان تست

alt

تزیین سالاد الویه مجلسی جدید

alt

تزیینات سالاد الویه مجلسی 

alt

عکس تزیین سالاد الویه ساده 

alt

عکس تزیین سالاد الویه زیبا 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: