بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
نوشتن بر روی کیک تولد یکی از مراحل تزیین کیک ها می باشد که می تواند یک جمله محبت آمیز و یا در کل یک تبریک ساده و شیوا باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین کیک جلب می نماییم. 

alt

تزیین کیک با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین کیک " تزیین کیک تولد خانگی زیبا با جدیدترین ایده‌های سال + برای کسانی که در نوشتن روی کیک تازه‌کار هستند توصیه میشود حتما از شابلون استفاده کنند. اگر هم  شابلون در دسترس نبود نوشته خود را روی کاغذ بنویسید و بعد با قیچی جدا کنید  اگر که دست تنها هستید بهتر به‌جای شابلون از یک مقوای ضخیم استفاده کنید و بعد با کاتر طرح خود را جدا کنید تا در هنگام استفاده  شابلون شما جابجا نشود و طرح نهایی شما خراب نشود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین کیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین کیک 1401

استفاده از رنگ های خوراکی مایع یا ژله ای در خامه بهترین گزینه برای رنگی کردن کیک و تزیین آن است. همچنین با آب کردن شکلات و تزیین کیک با شکلات می توانید طرح ها و طعم های مختلف به کیک خود دهید. بعد از پختن کیک اسفنجی، آن را از وسط ببرید و خامه قنادی یا انواع میوه را داخل آن قرار دهید و لایه رویی را روی آن ها بگذارید. خامه را در قیف ریخته و با انواع ماسوره دورتادور کیک را تزیین کنید. قیف و ماسوره بهترین ابزار برای تزیین کیک هستند.
انواع روکش کیک تولد بسته به سلیقه افراد متفاوت است. تزیین کیک با خامه از قدیم بوده و همچنان پرطرفدار است. اگر قصد دارید کیک تولد خانگی درست کنید، روش های مختلف پخت کیک مانند کیک تولد بدون فر را امتحان کنید. برای تزیین روی کیک می توانید از انواع میوه و خامه قنادی استفاده کنید.کیک تولد اسفنجی ساده ترین کیک برای تولد است که می توان آن را با خامه فرم گرفته به شکل های مختلف تزیین کرد. طرز تهیه خامه کیک تولد به مهارت و تجربه نیاز دارد. به همین دلیل استفاده از خامه قنادی آماده و باکیفیت این کار را برای شما آسان کرده است. در طرز تهیه کیک خامه ای تولد تنها کافی است خامه قنادی را به صورت سرد بزنید و از آن برای تزیین کیک استفاده کنید.

تزیین کیک 2022

alt

انواع تزیین کیک خانگی 

alt

انواع تزیین کیک با ژله بریلو 

alt

انواع تزیین کیک تولد 

alt

انواع تزیین کیک با خامه

alt

انواع تزیین کیک ردولوت 

alt

انواع تزیین کیک شب یلدا

alt

انواع تزیین کیک شکلاتی 

alt

انواع تزیین کیک خامه ای

alt

انواع تزیین کیک شکلاتی 

alt

انواع تزیین کیک خامه ای 

alt

انواع تزیین کیک ردولوت

alt

انواع تزیین کیک شب یلدا  

alt

انواع تزیین کیک با ژله بریل

alt

انواع تزیین کیک با خامه 

alt

تزیین کیک خانگی,تزیین کیک تولد

alt

انواع تزیین کیک تولد 

alt

تزیین کیک شب یلدا

alt

تزیین کیک شکلاتی

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: