بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کیک تولد فوتبال نیز برای تولد پسرانه بسیار پرطرفدار است. از انواع کیک تولد دخترانه نیز می توان به کیک تولد السا اشاره کرد. برای کیک تولد مردانه شیک هم می توان از رنگ مردانه استفاده کرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین کیک تولد جلب می نماییم. 

alt

تزیین کیک تولد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین کیک تولد " + در تهیه کیک تولد توجه به رنگ های متناسب با سلیقه، جنسیت و سن صاحب تولد بسیار مهم است. مثلا برای کیک تولد کودک، می توان از کیک های کارتونی استفاده کرد. از جدید ترین مدل کیک تولد کارتونی محبوب، کیک تولد بچه رئیس است که بیشتر برای کیک تولد پسرانه از این مدل کیک تولد استفاده می شود.

تزیین کیک تولد 1401

انواع روکش کیک تولد بسته به سلیقه افراد متفاوت است. تزیین کیک با خامه از قدیم بوده و همچنان پرطرفدار است. اگر قصد دارید کیک تولد خانگی درست کنید، روش های مختلف پخت کیک مانند کیک تولد بدون فر را امتحان کنید. برای تزیین روی کیک می توانید از انواع میوه و خامه قنادی استفاده کنید.کیک تولد اسفنجی ساده ترین کیک برای تولد است که می توان آن را با خامه فرم گرفته به شکل های مختلف تزیین کرد.
روکش فوندانت نیز برای کیک بسیار زیباست و می توان با آن کیک تولد فانتزی درست کرد. تزیین با فوندانت به زیباتر شدن کیک شما کمک می کند. در نتیجه خمیر فوندانت بهترین گزینه برای خلق کیک جدید است. امروزه با توجه به مدل های متنوع کیک های تولد، انتخاب کیک تولد کمی دشوار است. زیرا علاوه بر طعم کیک، ظاهر و تزیین کیک تولد نیز بسیار  اهمیت دارد. مخصوصا در انتخاب طعم کیک برای مهمانی ها باید بیشتر دقت کرد و طعم عامه پسند را برگزید. معمولا کیک تولد شکلاتی پرطرفدارترین کیک تولد است.

تزیین کیک تولد 2022

alt

عکس تزیین کیک تولد خانگی

alt

انواع تزیین کیک تولد با خامه  

alt

عکس تزیین کیک تولد خانگی ساده

alt

انواع تزیین کیک تولد ساده 

alt

عکس تزیین کیک تولد دخترانه

alt

عکس تزیین کیک تولد ساده

alt

انواع تزیین کیک تولد 

alt

عکس تزیین کیک تولد مردانه

alt

عکس تزیین کیک تولد پسرانه  

alt

عکس تزیین کیک تولد دخترانه شیک 

alt

عکس تزیین کیک تولد خانگی با خام

alt

انواع تزیین کیک تولد دخترانه 

alt

تزیین کیک تولد خانگی

alt

انواع تزیین کیک تولد مردانه 

alt

تزیین کیک تولد ساده

alt

انواع تزیین کیک تولد در خانه 

alt

تزیین کیک تولد خانگی ساده

alt

تزیین کیک تولد دخترانه 

alt

انواع تزیین کیک تولد پسرانه 

alt

تزیین کیک تولد پسرانه

alt

انواع تزیین کیک تولد خانگی 

alt

تزیین کیک تولد کودک در منزل

alt

تزیین کیک تولد خانگی با خامه 

alt

مدل تزیین کیک تولد مستطیلی  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: