بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در بلندترین شب سال که بـه شب چله نیز معروف اسـت خانواده ها دورهم جمع می‌شوند و اغلب تا روشنایی هوا بـه صحبت و شعرخوانی و شادی می‌پردازند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیینی شب یلدا جلب می نماییم. 

alt

تزیینی شب یلدا با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیینی شب یلدا " تزیین سفره شب یلدا برای عروس و سفره آرایی شب چله تازه + هندوانه یادآور گرمای تابستان و حرارت اسـت. باور بر این اسـت، اگر مقداری هندوانه در شب یلدا بخورید، در سراسر زمستان طولانی، سرما و بیماری بر شـما غلبه نخواهد کرد و این باور، با خواص هندوانه که سرشار از ویتامین های‌ A و B و C اسـت، مطابقت دارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیینی شب یلدا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیینی شب یلدا 1401

اگر میخواهید به تزیینات یلدا یتان رنگ و بوی قدیمی بدهید بروید سراغ این خوراکی ها. هندوانه با تزیینات زیبا ، کدو ، آجیل خشکبار میوه و شیرینی از خوردنی های معمول شب یلدا هستند. ایده های مختلفی برای چیدمان و تزیین میز شب یلدا وجود دارد که می‌توان بـه روش های سنتی و یا مدرن این کار را انجام داد. حال برای تزیین سنتی میز می‌توانید از پارچه های ترمه و یا دارای طرح های سنتی استفاده کنید، هم چنین اگر علاقمند بـه دکوراسیون جدید در کنار سنتی هستید، شمع ها می‌توانند جلوه خاصی بـه میز دهند، بنابراین به کار بردن آن ها در کنار گل های طبیعی زیبا و میوه آرایی شکیل میتواند زیبایی میز را دوچندان نماید.

انار میوه اصلی سفره شب یلدا ست. پیشینیان انار را میوه‌ باروری و برکت می‌دانستند. آن‌ها این معنا را از دانه‌های زیاد آن دریافت می‌کردند. همچنین انار به خاطر رنگ قرمزش نماد شادی و خورشید است. در واقع خوردن انار در شب یلدا به خاطر اعتقاد به تأثیر جادوی سرایتی آن بوده است. یعنی آن‌ها با توسل به انار و خوردن آن برکت را از دانه‌های زیاد آن می‌گرفتند و نیروی باروری را در خود افزایش می‌دادند. به همین ترتیب یکی از میوه‌هایی که در خوانچه یلدای عروس می‌گذارند انار است.

تزیینی شب یلدا 2022

alt

عکس تزیین شب یلدا برای مدرسه 

alt

تزیینی شب یلدا با نمد

alt

تزیینی شب یلدا ساده

alt

تزیینی شب یلدا کاردستی 

alt

تزیین شب یلدا

alt

تزیینات شب یلدا 

alt

عکسهای تزیینی شب یلدا 

alt

عکس تزیین شب یلدا سنتی 

alt

تزیین شب یلدا ساده

alt

عکس تزیین شب یلدا عروس ساده 

alt

تزیین شب یلدا برای عروس

alt

تزیین شب یلدا ۱۴۰۰  

alt

مدل تزیین شب یلدا

alt

مدل تزیین شب یلدا ساده 

alt

مدل تزیینات شب یلدا

alt

مدل تزیین شب یلدایی   

alt

مدل تزیین شب یلدا برای مدرسه

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: