بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تاجیکستان کشوری زیبا و شگفت انگیز در آسیای مرکزی است که با کشورهای افغانستان، چین، قرقیزستان و ازبکستان همسایه است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای لباس تاجیکی جلب می نماییم. 

alt

لباس تاجیکی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" لباس تاجیکی " ماموران تاجیکستان، زنان که روسری و پوشیه داشته باشند را بازداشت می کنند و پس از انتقال به مراکز پلیس از آنان می خواهند تا حجاب خود را بردارند و به سبک لباس‌های سنتی این کشور حجاب داشته باشند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس تاجیکی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

لباس تاجیکی 1401

دیده بان حقوق بشر گفته است که دولت تاجیکستان از عبارت «لباس سنتی» برای اشاره غیر مستقیم به حجاب استفاده می کند. گشت های مد و لباس در پایتخت این کشور با حضور در پارک ها، فروشگاهها سازمانهای دولتی به کسانی که حجاب رایج زنان مسلمان را می پوشند تذکر می هند و در اصل هدف این گشت ها زنان مسلمان است.
همانطور که گفته شده لباس­ تاجیک­ها اکثراً پوشیده هستند بنابراین پیراهن­های کوتاه خود را هم با شلوارهای هماهنگ و یا ست می پوشند. رنگ، نقش و طرح پارچه بسته به سلیقۀ شخص انتخاب می شود اما برای هر خانم تاجیکی رنگ­های شاد و پرانرژی مثل قرمز در اولویت قرار دارد.کلاه یکی از اجزای اصلی لباس تاجیکی است که برخی از خانم­ها برای داشتن حجاب بهتر از پارچه های بلند و زیبا استفاده می­کنند و به کلاه خود آویزان می­کنند و استایل خاصی را برای خود فراهم می­کنند. پیراهن­های میدی با آستین های کلوش و یقۀ گرد از انتخاب­های پرتکرار تاجیکستانی هاست.تاجیک­ها از اطلس برای فصول گرم سال استفاده می­کنند چون خیلی خنک و سبک است و از مخمل برای فصول سرد سال استفاده می­کنند. یکی از طرح های نوین بانوان تاجیک گلدوزی هاییست که با صدف انجام می­شود این کار مفاهیم و احساسات بسیاری در بر دارد.

لباس تاجیکی 2022

alt

alt

بنر

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها