بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در انتخاب اندازه لباس فقط و فقط به یک نکته توجه کنید: کدام لباس برای‌تان راحت‌تر است و در آن احساس بهتری دارید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای لباس حاملگی جلب می نماییم. 

alt

لباس حاملگی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" لباس حاملگی "  مدل لباس حاملگی + لباس حاملگی بیرونی + لباس حاملگی خانگی بلند + لباس حاملگی نخی + مدل لباس حاملگی چین دار + لباس حاملگی نخی بلند دوران بارداری یکی از زیباترین دوره های زندگی شماست. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس حاملگی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

لباس حاملگی 1401

بارداری تغییرات زیادی برای بدن به همراه دارد و بدن در این دوران خیلی زود دچار تغییراتی مانند افزایش وزن، افزایش سایزشکم و کمر می شود. لباس های زیبایی متناسب با این دوران در بازار وجود دارد که شما باید برحسب سلیقه تان لباسی انتخاب کنید که هم زیبا باشد و هم در آن راحت باشید 
انتخاب اندازه و جنس مناسب لباس زیر در دوران بارداری بسیار مهم است. از شروع تا زمانی که ماه‌های آخر بارداری را پشت سر می‌گذرانید باید به سراغ انتخاب لباس‌های زیر نرم و استرِچ بروید. زیرا در این ماه‌ها، بدن‌تان بزرگ‌تر می‌شود و گاهی در سینه‌های‌تان احساس درد خواهید کرد. پس بهتر است از سینه‌بندی استفاده کنید که نرم، راحت و منعطف است.
پیراهن‌های ماکسی و گشاد هم انتخاب‌هایی مناسب برای دوران بارداری هستند. گشاد بودن پیراهن باعث می‌شود که برآمدگی‌ها و تغییر اندازه اندام‌های‌تان زیاد به چشم نیاید. البته این تغییرات بسیار زیبا و دوست‌داشتنی است اما اگر دوست ندارید که دیگران آنها را ببینند هم کاملا قابل‌درک است. خرید پیراهن‌های ماکسی و گشادی که بعدا هم بتوان از آنها استفاده کرد، انتخاب به صرفه و هوشمندانه‌ای خواهد بود.

لباس حاملگی 2022

alt

لباس حاملگی 1401  

alt

لباس حاملگی خانگی 

alt

لباس بارداری دیجی کالا   

alt

مدل لباس حاملگی 

alt

لباس حاملگی بیرونی    

alt

لباس حاملگی خانگی بلند 

alt

لباس حاملگی نخی 

alt

مدل لباس حاملگی چین دار 

alt

لباس حاملگی نخی بلند    

alt

لباس حاملگی جدید مجلسی

alt

لباس حاملگی بسیار زیبا  

alt

لباس حاملگی جدید در اینستاگرام

alt

لباس حاملگی خیلی زیبا 

alt

لباس حاملگی جدید شیک

alt

لباس حاملگی جدید تابستانی  

alt

لباس مجلسی حاملگی زیبا 

alt

الگو لباس حاملگی جدید

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها