بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
نان و پنیر و سبزی یکی از عادات خوب غذایی ایرانیان در ایام ماه مبارک رمضان است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین پنیر جلب می نماییم. 

alt

تزیین پنیر با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین پنیر " تزیین پنیر و گردو + تزیین پنیر و سبزی + تزیین پنیر با کنجد + تزیین پنیر صبحانه کودکانه + تزیین پنیر و گردو و خرما همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین پنیر فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.پَنیر یکی از گونه‌های لبنیات است که به‌طور گسترده‌ای در صدها نوع مختلف، از شیر تهیه می‌شود. پنیر را از دَلَمَه‌شدن شیر، معمولاً شیر گاو، گاومیش، شتر، بز و گوسفند تهیه می‌کنند. شیر از طریق کشت باکتری‌ها ترش (اسیدی) می‌شود. سپس با اضافه شدن آنزیم مایه پنیر (Rennet) یا یک جایگزین (مانند اسید استیک یا سرکه) دلمه می‌شود و شیر بسته‌شده و آب پنیر به‌دست می‌آید. بیشتر پنیرها در درجه حرارت پخت‌وپز ذوب می‌شوند.بیش از ۱۵ هزار نوع پنیر تا به امروز کشف و استفاده گردیده است

تزیین پنیر 1401

امام صادق (ع) می فرمایند :چه نیکو لقمه ای است پنیر ! دهان را تر و تازه می کند ، بوی دهان را خوش می سازد ، غذای پیشین را هضم می کند و برای پس از خود اشتها آور است . هرکس آن را سرهر ماه بخورد نزدیک است که هیچ حاجت او بی پاسخ نماند.
در پنیر ماده ای به نام تیرامین وجود دارد که اگر در مغز تجمع یابد، باعث کندی ذهن می شود، البته این ماده توسط یک نوع آنزیم موجود در بدن انسان می تواند تجزیه شود ولی این آنزیم تا حد مشخصی فعال است. برای فعالیت بیشتر این آنزیم باید میزان مس را در بدن زیاد کرد و این کار با خوردن گردو که حاوی مقداری مس است، انجام می شو د. بنابراین اگر چند بار پنیر خالی خوردید، نگران نشوید.

تزیین پنیر 2022

alt

تزیین پنیر و گردو و خرما 

alt

تزیین پنیر صبحانه کودکانه  

alt

تزیین پنیر با کنجد  

alt

تزیین پنیر و سبزی 

alt

تزیین پنیر و گردو  

alt

تزیین پنیر و گوجه و خیار  

alt

تزیین پنیر با سیاه دانه  

alt

تزیین پنیر برای صبحانه  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: