بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای استایل های جذاب با رنگ صورتی جلب می نماییم. 

alt

استایل های جذاب با رنگ صورتی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" استایل های جذاب با رنگ صورتی "  انواع رنگ صورتی | مکمل رنگ صورتی | صورتی چرک به انگلیسی | روانشناسی رنگ صورتی | مکمل رنگ صورتی در لباس | استایل با پافر | رنگ سرخابی با چه رنگی ست میشه | رنگ کرم با چه رنگی ست میشه صورتی بیشتر رنگ موردعلاقه خانم‌هاست تا آقایان. بسیاری از خانم‌ها بااینکه به این رنگ علاقه دارند، از پوشیدن لباس‌هایی به این رنگ خودداری می‌کنند، چون فکر می‌کنند که پوشیدن رنگ صورتی، باعث می‎شود شبیه پرنسس‌های دیزنی شوند. این تفکر به این خاطر است که اکثرا با نحوه ست کردن صحیح استایل صورتی آشنایی نداریم و حتی بیش ازحد از رنگ‌ صورتی در پوشش‌مان استفاده می‌کنیم.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل  استایل های جذاب با رنگ صورتیفراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

استایل های جذاب با رنگ صورتی 1401

بعد از انتخاب رنگ، می‌توانید به سراغ انتخاب جنس پارچه لباسی بروید که همراه با رنگ صورتی می‌پوشید؛ مثلا اینکه لزومی ندارد، حتما یکی از لباس‌ها کاملا به‌رنگ صورتی باشد، می‌توانید یک کاپشن یا حتی یک لباس مجلسی با خز صورتی انتخاب کنید. یا اگر طرفدار خز نیستید، جین نیز همراه خوبی برای رنگ صورتی است؛ کت جین یا شلوار جین، به‌خصوص به رنگ آبی تیره.
اگر اهل استفاده از چند رنگ در استایل زنانه هستید، می‌توانید به رنگ‌های آیتم قبلی، مشکی و حتی یک رنگ هم‌خانواده با صورتی نیز اضافه کنید. به این ترتیب، استایل از سادگی درمی‎آید و درعین هارمونی داشتن، رنگارنگ می‌شود.
رنگ صورتی از رنگهای گرم میباشد که در بیشتر فرهنگ ها به عنوان یک رنگ زنانه و دخترانه شناخته می‌شود صورتی به خاطر رنگ منحصر به فردش گزینه خوبی برای فصل‌های سرد و همچنین فصل هایی مانند فصل بهار به علت شادی و نشاط می باشد.
صورتی از ترکیب رنگ های سفید و قرمز ایجاد شده است و دارای طیف رنگی متفاوتی است نام های مختلفی در زبان فارسی روی آن قرار داده شده است برای مثال صورتی پر رنگ، صورتی کمرنگ و صورتی گلبهی از رنگ هایی است که ما بیشتر آنها را می شناسیم

استایل های جذاب با رنگ صورتی 2022

alt

رنگ کرم با چه رنگی ست میشه 

alt

استایل های جذاب با رنگ صورتی 

alt

رنگ سرخابی با چه رنگی ست میشه 

alt

استایل با پافر 

alt

مکمل رنگ صورتی در لباس  

alt

انواع رنگ صورتی 

alt

روانشناسی رنگ صورتی  

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(19 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها