بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یک شومیز سفید، می‌تواند به راحتی با هر لباس دیگری هماهنگ شود و بدون صرف هزینه زیاد، یک استایل شیک و بی‌نقص فراهم کند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای استایل با شومیز سفید جلب می نماییم. 

alt

استایل با شومیز سفید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" استایل با شومیز سفید "  استایل با شومیز سفید بلند | استایل با شومیز مانتویی | ست شومیز سفید با دامن | شومیز سفید مجلسی | شومیز سفید با دامن مشکی | شومیز سفید با شلوار سفید | شومیز سفید مجلسی با شلوار مشکی | شومیز سفید با شلوار لی یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین رنگ‌های شومیز، رنگ سفید است. داشتن یک شومیز سفید باعث می‌شود که به راحتی بتوانید آن را با انواع لباس‌های رنگی و در استایل‌های مختلف استفاده کنید. انواع استایل‌های شومیز سفید را می‌توانید در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلفی استفاده کرده و به عنوان فردی خوش‌استایل خود را نشان دهید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل استایل با شومیز سفید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

استایل با شومیز سفید 1401

 از دیگر استایل‌هایی که می‌توانید با شومیز سفید رنگ استفاده کنید، ترکیب آن با کت و شلوار است. بسیاری از بانوان تصور می‌کنند که با این استایل زنانگی خود را تا حد بسیار زیادی از دست می‌دهند. اما حقیقت ماجرا چیز دیگری است. کت و شلوار زنانه باعث جدی و رسمی نشان دادن شما خواهد شد. نه آن که زنانگی شما را زیر سؤال ببرد. بنابراین در محیط‌هایی که نیاز است جدیت خود را نشان دهید، پیشنهاد می‌کنیم از این استایل بهره بگیرید. 
این استایل می‌تواند بسیار جذاب و زیبا باشد، به خصوص اگر از دامنی که دارای برش و طرح خاصی است همراه با شومیز سفید رنگ خود استفاده نمایید. برای افزایش جذابیت این ست می‌توانید از اکسسوری‌های طوسی یا طلایی رنگ استفاده کنید. این استایل می‌تواند برای انواع مهمانی‌های نیمه‌رسمی و دوستانه کاملا مناسب باشد. در فصل بهار نیز می‌توانید از دامن‌های راسته، بلند و چین‌دار همراه با یک شومیز سفید ساتن یا حریر استفاده کنید. برای ایجاد استایل رسمی و کلاسیک شومیز سفید می‌توانید دامن‌های میدی که با کمربندهای پهن بسته می‌شوند بپوشید. این ست را می‌توانید با انواع کفش‌های پاشنه بلند یا تخت امتحان کنید.

استایل با شومیز سفید 2022

alt

شومیز سفید با شلوار لی 

alt

شومیز سفید مجلسی با شلوار مشکی  

alt

 شومیز سفید با شلوار سفید  

alt

استایل با شومیز سفید 

alt

استایل با شومیز سفید بلند 

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(15 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)


نظرات شما: