بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
انتخاب بهترین شکل ناخن برای انگشتان دست شما یک کار مهم است که نباید از آن غافل شوید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مدل ناخن جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل ناخن " مدل ناخن 2022 + مدل ناخن بهاری + مدل ناخن جدید کوتاه + مدل ناخن جدید ۱۴۰۱ + مدل ناخن جدید ساده همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن 1401

اگر می خواهید انگشتان بلندتر به نظر برسد اما دوست دارید ناخن های خود را کوتاه نگه دارید ، بهتر است به انتخاب ناخنهای کرد فکر کنید. ناخن هایی با شکل گرد و دارای طول کوتاه با لبه طبیعی خمیده هستند ، برای کشیده جلوه دادن انگشتان کوتاه و پهن مناسب هستند. اگر بستر ناخن باریکی دارید ، یک شکل گرد را نیز امتحان کنید. مدل ناخن گرد ایده آل برای خانمهایی است که وقت کافی برای سالن ندارند ، نگهداری ناخن های گرد به راحتی در خانه امکان پذیر است.
اگر دوست دارید که ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید، مدل گرد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. مدل گرد ناخن که مدلی کوتاه و طبیعی است برای افرادی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند، مناسب است. این مدل ناخن های شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد، بنابراین اگر انگشتان تان باریک است، بهتر است که این مدل را انتخاب نکنید. از آنجا که این مدل ناخن کوتاه است و به مراقبت زیادی احتیاجی ندارد، برای خانم های شاغل که وقت زیادی برای گذراندن در سالن های آرایشی ندارند، بسیار مناسب است.

همچنین اگر برای آرایش عروس، به دنبال یک سالن عروس هستید، بازدید از لیست آرایشگاه در تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن 2022

alt

مدل ناخن جدید ساده

alt

مدل ناخن جدید ۱۴۰۱ 

alt

مدل ناخن 1401  

alt

مدل ناخن جدید 1401 

alt

مدل ناخن جدید 2022   

alt

مدل ناخن 2022 

alt

مدل ناخن بهاری 

alt

مدل ناخن جدید کوتاه  

alt

مدل ناخن جدید دخترانه

alt

عکس از مدل ناخن جدید  

alt

مدل ناخن جدید ۱۴۰۱

alt

دانلود عکس مدل ناخن جدید 

alt

مدل ناخن جدید کوتاه

alt

عکس مدل ناخن عروس جدید

alt

عکس مدل کاشت ناخن جدید 

alt

مدل ناخن جدید ساده

alt

عکس مدل جدید ناخن مصنوعی 

alt

تصاویر مدل ناخن جدید 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: