بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
فرنی یکی از غذاهای سبک و بسیار خوشمزه ایرانی است که بیشتر در مناسبت های خاص مثل ماه مبارک رمضان طبخ می شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین فرنی جلب می نماییم. 

alt

تزیین فرنی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین فرنی " تزیین فرنی با دارچین ساده + تزیین فرنی با دارچین و گل محمدی + تزیین فرنی با میوه تازه + تزیین فرنی با موز فرنی در واقع نوعی پودینگ آبکی است. این خوراکی خوشمزه و شیرین از شبه قاره هند به کشورهای دیگر از جمله ایران وارد شده است. فرنی را می توان همچون هلیم و در کنار نان به عنوان صبحانه و شام و یا به عنوان دسر سرو کرد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین فرنی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین فرنی 1401

طرز تهیه فرنی آرد برنج را در ۳ پیمانه آب حل می‌کنند و از صافی می‌گذرانند. سپس ۱۵–۲۰ دقیقه روی آتش ملایم می‌پزند. شیر را اضافه می‌کنند و هم می‌زنند و ۱۰ دقیقه دیگر می‌پزند. شکر (در صورتیکه با مربا یا عسل یا شیره انگور میل نشود) و هل و گلاب را در مایهٔ فرنی می‌ریزند و پس از دوسه جوش از روی آتش برمی‌دارند. فرنی را بدون شکر نیز درست می‌کنند و با شیرهٔ انگور یا عسل ویا مربای گل یا میوه می‌خورند.
در طرز تهیه فرنی مجلسی با آرد برنج و نشاسته باید مخلوط مواد فرنی را روی حرارت گاز به صورت مدام هم بزنید تا از گلوله شدن مخلوط مواد فرنی جلوگیری شود.فرنی مجلسی را می توانید به صورت سه رنگ نیز تزیین کنید به این ترتیب که بعد از پخت فرنی باید فرنی را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید و در ظرف های جداگانه ای بریزید سپس به یکی از ظرف ها زعفران آب کرده را اضافه کنید و مخلوط زعفران و فرنی را هم بزنید تا فرنی زعفرانی شود سپس برای ظرف دیگر فرنی پودر کاکائو را با ۳ قاشق آب سرد به خوبی مخلوط کنید و پودر کاکائو را روی حرارت گاز قرار دهید و پودر کاکائو حل شده را به ظرف فرنی اضافه کنید و مخلوط فرنی و پودر کاکائو را هم بزنید سپس سه رنگ مختلف فرنی را می توانید در ظرف دلخواه خود به صورت چند لایه بریزید و ظرف فرنی را در یخچال قرار دهید تا به خوبی سرد شود.

تزیین فرنی 2022

alt

تزیین فرنی با کاکائو 

alt

تزیین فرنی با انار  

alt

تزیین فرنی با موز  

alt

تزیین فرنی با بادام

alt

تزیین فرنی با شابلون 

alt

تزیین فرنی با دارچین ساده 

alt

تزیین فرنی با دارچین و گل محمدی 

alt

تزیین فرنی با میوه تازه    

alt

تزیین فرنی با دارچین

alt

دانلود عکس تزیین فرنی  

alt

تزیین فرنی با موز

alt

تصاویر تزیین فرنی 

alt

تزیین فرنی با ژله

alt

تزیین فرنی با گردو

alt

عکس فرنی تزیین شده 

alt

عکسهای تزیین فرنی 

alt

تزیین فرنی لیوانی

alt

تزیین فرنی با زعفران  

alt

عکس تزیین فرنی ساده 

alt

تزیین فرنی ساده

alt

عکس تزیین فرنی سه رنگ 

alt

عکس تزیین فرنی مجلسی 

alt

عکس تزیین فرنی با دارچین 

alt

تزیین فرنی تک نفر

alt

مدلهای تزیین فرنی

alt

عکس تزیین فرنی  

alt

عکس تزیین فرنی ساده  

alt

عکس تزیین فرنی مجلسی

alt

عکس تزیین فرنی سه رنگ

alt

عکس تزیین فرنی با دارچین   

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

altaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: