بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
دست یکی از مهم ترین اعضای بدن بوده و زیبایی انگشتان و تمیز و مرتب بودن ناخن ها می تواند تاثیر فوق العاده ای بر زیبایی آن داشته باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن با برچسب ناخن جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن با برچسب ناخن با طرح های شیک و زیبا مد سال

" طراحی ناخن با برچسب ناخن " + + + به دلیل ماندگاری بالا و همچنین طبیعی بودن ناخن های کاشت شده به صورت دائمی، تکنیک های متعددی در این زمینه معرفی شده اند که هر یک دارای ویژگی ها و روش های اجرای متفاوتی هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن با برچسب ناخن فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن با برچسب ناخن 1401

در کاشت ناخن ژله ای ابتدا سطح ناخن باید کاملا صاف و نازک شود و سپس از مواد ضد قارچ روی آنها استفاده گردد. صاف شدن سطح ناخن اصلی برای جلوگیری از برجسته تر شدن مواد ژله ای پس از کاشت می باشد. ناخن هایی که پس از کاشت دارای سطح برجسته می باشند، غیر طبیعی بوده و جلوه خوبی ندارند. کاشت ناخن پودری نسبت به ژله ای زمان بر بوده و می توان در انواع مختلف رنگی و بی رنگ آن را اجرا کرد.  از مزایای ناخن های پودری می توان به ماندگاری بالا، طبیعی و زیبا نشان دادن ناخن های طبیعی، استحکام بالا در برابر ضربه و تماس با آب گرم و سرد اشاره کرد.همچنین اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک مانکور کار ناخن حرفه ای هستید، بازدید از  لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن با برچسب ناخن 2022

alt

طراحی ناخن با برچسب ناخن 

alt

چگونه برچسب ناخن را بچسبانیم 

alt

برچسب ناخن بچه گانه 

alt

انواع برچسب ناخن 

alt

قیمت برچسب ناخن   

alt

برچسب ناخن سه بعدی

alt

عکس برچسب ناخن 

alt

قیمت برچسب ناخن دخترانه 

alt

طرز استفاده از لنز ناخن  

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: