بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دیسکو ژل ناخن جلب می نماییم. 

alt

دیسکو ژل ناخن با طرح های شیک و زیبا مد سال

" دیسکو ژل ناخن " عکس دیسکو ژل ناخن + آیس ژل ناخن + دیسکو ژل ناخن 2022 + آیس ژل ناخن چیست + لاک دیسکو یکی از جدیدترین متدهای ژلیش ناخن دیسکو ژل می باشد که با داشتن اکلیل های براق درخشش خاصی به ناخنها می بخشد. دیسکو ژل مناسب خانم هایی است که علاقمند به درخشش ناخن های خود هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دیسکو ژل ناخن فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

دیسکو ژل ناخن 1401

برای صحیح خشک شدن ناخن در دستگاه LED یا UV لازم است در هر مرحله لایه ای نازک از دیسکوژل را روی سطح ناخن بزنید.  ضروری است که در تمام موارد لبه ی ازاد ناخن را بعد از انجام دیسکوژل ببندید در غیر این صورت با شکستگی دیسکوژل مواجه میشوید. برای کامل خشک شدن لایه های رویی و زیرین مدت زمان مناسب جهت خشک شدن دیسکو ژل را رعایت نمایید. از پرایمر غیر اسیدی استفاده کنید تا دیسکوژل خورده نشود پس باید از از پرایمر ژل برای دیسکوژل استفاده کنید. در صورت رعایت کردن نکات فوق دیسکوژل شما با مشکلی مواجه نخواهد شد.

همچنین اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک مانکور کار ناخن حرفه ای هستید، بازدید از  لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

دیسکو ژل ناخن 2022

alt

دیسکو ژل ناخن 

alt

قیمت دیسکو ژل ناخن  

alt

عکس دیسکو ژل ناخن 

alt

آیس ژل ناخن   

alt

دیسکو ژل ناخن 

alt

آیس ژل ناخن چیست 

alt

قیمت لاک دیسکو 

alt

اموزش زدن لاک ژل دیسکو 

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

altalt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز