بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طرح ناخن 1401 جلب می نماییم. 

alt

طرح ناخن 1401 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" طرح ناخن 1401 " طرح ناخن بنفش + طرح ناخن مجلسی + طرح ناخن برای عید + طرح ناخن بهاری طرح های متنوع و بسیاری برای ناخن وجود دارند که می توان با توجه به سلیقه و شخصیت، آن ها را انتخاب کرد.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طرح ناخن 1401 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طرح ناخن 1401

شوگر ذرات شکر مانند اکلیلی است که در طراحی ناخن کاربرد دارد. شوگر در رنگ های مختلف در بازار موجود است و استفاده از آن در طراحی ناخن کار راحتی است به همین دلیل دارای طرفدارهای بسیار زیادی است. در هنگام خرید شوگر دقت کنید که هر چه دانه های شوگر ریزتر باشد دوام بالاتری خواهد داشت.
ژل اسپایدر یا ژل عنکبوتی یکی از راحت ترین مواد برای استفاده در طراحی ناخن است که در رنگ های مختلف در بازار موجود است. این ژل همانطور که از اسمش پیداست دارای خاصیت کشسانی است و با استفاده از آن می توان خطوطی در ضخامت های مختلف به صورت صاف و یا در هم تنیده مانند تار عنکبوت بر روی ناخن ایجاد کرد. با استفاده از ژل اسپایدر با توجه به ذوق و سلیقه ای که دارید می توانید به راحتی طرح های زیبا بر روی ناخن ایجاد کنید. کشیدن خط های صاف با استفاده از ژل اسپایدر کار بسیار راحتی است.

اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک مانکور کار ناخن حرفه ای هستید، بازدید از  لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

طرح ناخن 1401

alt

طرح ناخن ساده 

alt

طرح ناخن دخترانه  

alt

طرح ناخن خفن  

alt

طرح ناخن بهاری 

alt

طرح ناخن برای عید  

alt

طرح ناخن مجلسی  

alt

طرح ناخن بنفش  

alt

altaltaltalt

alt

altaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز