بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای جلب می نماییم. 

alt

عکس ناخن 1401 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" عکس ناخن 1401 " راحی لاکچری ناخن + ناخن رنگ سال ۲۰۲۲ + مدل ناخن بهاری + فرنچ ناخن ۲۰۲۲ + مدل ناخن ۲۰۲۲ دخترانه + طرح ناخن دخترانه + طراحی ناخن کاشت ناخن پودری زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان بر احتیاج به سوهان کشی دارد، کاشت ناخن پودری برای کسانی که وقت حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل عکس ناخن 1401 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

عکس ناخن 1401

فرم مربعی، گرد یا نوک تیز در لیست انتخاب های شماست اما پیشنهاد کارشناسان بزمینه این است که فرم های لطیف تری را برای سوهان کشی ناخن ها انتخاب کنید چون هم برای یک عروس خانم باوقار و متین زیباتر هستند و هم کمتر حرکات دست شما را دچار محدودیت می کنند. با انتخاب فرم نوک تیز علاوه بر ظاهر خشن، دائما باید مراقب گیر کردن ناخن ها به لباس، تور ، موها و ... باشید.

در بعضی مواقع کاشت ناخن ژله ای برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند هم پیشنهاد می شود زیرا به دلیل بد مزگی مواد و کنده نشدنش این عادت از سر آن ها می افتد. چسب ناخن حساسیت زا نیست اما ممکن است برخی به مواد کاشت ناخن حساسیت داشته باشند که در آن صورت پوست آن ها دچار اگزما می شود و باید هر چه سریع تر کاشت ناخن را بردارند. همانطور که از اسمش معلوم است کاشت ناخن میکس ترکیبی از دو نوع کاشت پودری و ژله ای است. در این روش بعد از ضد قارچ، کاشت پودری را انجام می دهید. بعد از سوهان کشی فقط لایه ای از ژل را روی ناخن می گذارند و داخل دستگاه یووی خشک می کنند. کاشت ناخن میکس محکم، زیبا و نسبت به بقیه کاشت ها کمی گران تر است.

همچنین اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک ناخن کار هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

عکس ناخن 1401

alt

طرح ناخن برای عید ۱۴۰۱ دخترانه 

alt

طراحی ناخن  

alt

طرح ناخن دخترانه  

alt

مدل ناخن ۲۰۲۲ دخترانه  

alt

فرنچ ناخن ۲۰۲۲  

alt

مدل ناخن بهاری  

alt

ناخن رنگ سال ۲۰۲۲  

alt

طراحی لاکچری ناخن  

alt

عکس ناخن 1401  

alt

altaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • ستیش پنجشنبه, 30 تیر 1401

    لطفا طرح ناخون بلندم بزارید


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها