بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای کاشت ناخن دخترانه اسپرت جلب می نماییم. 

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت با طرح های شیک و زیبا مد سال

" کاشت ناخن دخترانه اسپرت " کاشت ناخن دخترانه اسپرت کوتاه | کاشت ناخن کوتاه و طبیعی | عکس ناخن کاشت | کاشت ناخن دخترانه اسپرت بلند همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کاشت ناخن دخترانه اسپرت فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

کاشت ناخن دخترانه اسپرت 1401

کاشت ناخن قالبی به نوعی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن محسوب می شود. در نوع کاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند. از آنجای که این نوع کاشت احتیاج به سوهان کشی ندارد بعد از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخن هوا میگیرد.

کاشت ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است. در کاشت ناخن پودری اول ناخن مصنوعی را که همان تیپ است از اوایل ناخن می چسبند و به اندازه ای که دوست دارند کوتاه می کنند. بعد ضد قارچ و بعد شروع به زدن مواد کاشت روی ناخن می کنند. بعد از تمام شدن این کار، ناخن ها احتیاج به سوهان کاری دقیق و فراوان دارند. برای همین که به خانم هایی که وقت و حوصله ی درست و حسابی ندارند روش کاشت ناخن پودری خیلی توصیه نمی شود.

همچنین اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک ناخن کار هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

کاشت ناخن دخترانه اسپرت 2022

alt

مدل ناخن دخترانه جدید 

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه شیک بلند 

alt

کاشت ناخن کوتاه دخترانه فانتزی  

alt

کاشت ناخن کوتاه طبیعی دخترانه  

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت بلند  

alt

عکس ناخن کاشت  

alt

کاشت ناخن کوتاه و طبیعی  

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت کوتاه 

alt

altalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: