بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کاور ناخن یکی از روش های مانیکور و زیباسازی ناخن هاست که می تواند زیبایی بیشتری به ناخن های شما بدهد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای کاور ناخن دخترانه جلب می نماییم. 

alt

کاور ناخن دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" کاور ناخن دخترانه " کاور ناخن دخترانه کوتاه + کاور ناخن طبیعی + فیلم کاور ناخن + عکس کاور ناخن + کاور ناخن با ژل + کاور ناخن هلویی کاور یا لمینت ناخن نوعی روش کاشت ناخن است که بر روی ناخن طبیعی انجام می شود. در این روش از تیپ و فرمر استفاده نمی شود و مواد کاشت (ژل یا پودر) مستقیما بر روی ناخن قرار داده می شوند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کاور ناخن دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

کاور ناخن دخترانه 1401

این روش کاشت ناخن می تواند زیبایی ناخن ها و انگشتان شما را دوچندان کند، بدون اینکه نیاز به تیپ یا فرمر داشته باشید. در این روش ظرافت ناخن ها حفظ می شود و در عین حال استحکام آن ها افزایش میابد. اگر علاقه و نیازی به کاشت ناخن ندارید، می توانید از کاور برای زیبایی بیشتر ناخن و افزایش ماندگاری لاک ناخنتان استفاده کنید.

بهتر است برای دورگیری از سر سوهان مانیکور (شنی) استوانه استفاده کنید. علت این انتخاب نرم بودن این سر سوهان است که احتمال آسیب به پوست اطراف ناخن را به شدت کاهش می دهد. با استفاده از سر سوهان مانیکور استوانه دورگیری را انجام دهید و ناهمواری های مواد دور ناخن را از بین ببرید. به زاویه سر سوهان با سطح ناخن در ویدیو دقت کنید.

همچنین اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک ناخن کار هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

کاور ناخن دخترانه 2022

alt

کاور ناخن قبل و بعد 

alt

کاور ناخن هلویی 

alt

کاور ناخن با ژل 

alt

عکس کاور ناخن 

alt

فیلم کاور ناخن  

alt

 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: