بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای گل نامزدی جلب می نماییم. 

alt

گل نامزدی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" گل نامزدی " دسته گل عروس اروپایی + دسته گل نامزدی لاکچری + دسته گل نامزدی جدید + دسته گل نامزدی رز قرمز+ دسته گل عروس به انگلیسی در انتخاب گل های دسته گل عروسی تان حسابی دقت کنید زیرا قرار است کلی پول بابت شان دهید، سعی کنید گل هایی انتخاب کنید که ماندگاری زیادی دارند و بعد از خشک کردن ان ها همچنان زیبا هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل گل نامزدی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

گل نامزدی 1401

ساقه دسته گل تان را با روبان تک رنگ نبندید بهترین کار این است که دور آن را با روبا رنگی بپوشانید زیرا اینطوری زیباتر است، رنگ های روبان تان هم بستگی به رنگ گل های دسته گل تان دارد جنس آن هم میتواند ساتن یا مخمل باشد این دیگر سلیقه ای است.
قبل از ورود به گل فروشی به موجودی کارت بانکی خود و یا پول همراه خود نگاهی بیاندازید .هزینه یک گل ممکن است برای شما 20 تا 30 هزار تومان باشد، اما قیمت برخی گل ها تا یک میلیون تومان هم پیش می رود. اگر از امکان مالی محدودی دارید،می توانید به سراغ وب سایت های فروش آنلاین گل بروید . این وب سایت ها علاوه بر مدل گل ها و مشخصات آنها، قیمت هر دسته گل را هم ثبت کرده اند.
همانطور که میدانید، رنگ گلها، دارای معنی و مفهومی متفاوت است، مثلا گلی که به رنگ صورتی مانند رز، نیلوفر و ادریس نشانه آرامش و امید می باشد. انتخاب گل قرمز، که عموما خانم ها از آن استفاده می کنند، بیانگر عشق و علاقه به همراه شور و هیجان است . رنگ سفید که در رز و ادریس و غیره نشانگر پاکی و روشنایی است.

همچنین اگر برای دسته گل عروس، به دنبال یک مراکز خرید دسته گل هستید، بازدید از لیست مراکز خرید دسته گل عروس شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

گل نامزدی 2022

alt

دسته گل عروس به انگلیسی 

alt

دسته گل نامزدی رز قرمز 

alt

دسته گل نامزدی جدید  

alt

دسته گل نامزدی لاکچری  

alt

دسته گل عروس اروپایی  

alt

قیمت دسته گل نامزدی  

alt

دسته گل نامزدی طبیعی  

alt

سبد گل بله برون  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: