بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو صورتی جلب می نماییم. 

alt

مانتو صورتی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مانتو صورتی "  مدل مانتو صورتی دخترانه + خرید مانتو صورتی + مدل مانتو صورتی پررنگ + عکس مانتو صورتی + مانتو صورتی بازیگران + مانتو صورتی مجلسی رنگ صورتی، یکی از رنگ های گرم است که در بسیاری از فرهنگ ها، رنگی دخترانه و ناز به حساب می‌آید. این رنگ به دلیل خاصیت گرمی که دارد رنگ خوبی برای انتخاب پالتو و کاپشن در فصل های سرد سال است و انتخابی عالی برای فصل بهار به حساب می‌آید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو صورتی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو صورتی 1401

الگوی دوخت چین‌دار را اخیرا در طراحی پیراهن های دخترانه و مانتوها زیاد می‌بینیم. از ترندهای اصلی بهار امسال، مانتوهایی هستند که در قسمت پایینی‌شان یک یا دو طبقه چین اضافه شده دارند. طراحان این کار را معمولا برای مانتوهای کمی آزاد و اورسایز انجام می‌دهند که می‌تواند جلو بسته یا جلوباز دوخته شود. این الگوی دوخت، حس و حالی جوان‌پسند و ماکزیمال به آیتم می‌دهد که رنگ صورتی برای این هدف بسیار مناسب است.

در ترکیب بهاره ی بعدی، رنگ آبی آسمانی به عنوان یک اکسسوری کوچک یا در قالب جزئیات ریزی مثل لاک ناخن، در کنار ست مونوکروم صورتی به کار برده می‌شود. این تکنیک بیشتر در ساخت ست های مجلسی و رسمی استفاده می‌شود و بهتر است که استفاده از رنگ دوم، محدود و محتاطانه انجام شود. ترکیب آبی/صورتی دیگری که در فصل بهار می‌توانید بسازید، استفاده از یک تونیک کوتاه و اورسایز سرخابی رنگ در کنار جین مام‌استایل یا بوت‌کات کوتاه است. توجه کنید که آیتم هایی که با گل های صورتی تزئین یا طراحی شده اند مکمل های خوبی برای ست بهاری هستند. همینطور عینک های جیوه‌ای که بازتاب رنگ صورتی دارند، می‌توانند به عنوان تنها اکسسوری این ست مورد استفاده قرار بگیرند.

مانتو صورتی 2022

alt

مانتو صورتی 1401  

alt

مانتو صورتی مجلسی  

alt

مانتو صورتی بازیگران 

alt

عکس مانتو صورتی  

alt

مدل مانتو صورتی پررنگ  

alt

خرید مانتو صورتی  

alt

مدل مانتو صورتی دخترانه  

alt

مانتو صورتی جلو بسته  

alt

مدل مانتو صورتی کم رنگ  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(21 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز