بنر
بنر
بنر
بنر
مروزه بسیاری از خانم ها به بافت مو علاقه دارند و مو هایشان را می بافند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل بافت 1401 جلب می نماییم. 

alt

مدل بافت 1401 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل بافت 1401 " مدل بافت مو جدید + مدل بافت مو بچگانه + مدل بافت مو کوتاه + بافت مو هلندی + بافت مو فرانسوی + انواع بافت مو آفریقایی همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. بسیاری از زنان انواع مدل های بافت مو را از مادران شان و یا مادر بزرگان شان یاد گرفته اند که اغلب این بافت ها ساده و سنتی هستند و موقتی می باشند.

مدل بافت 1401

 بافت خطی بافتی می باشد که در جلوی سر انجام می شود و مو های جلو با کشیدگی و محکم بافته می شوند به طوری که پوست سر نمایش داده می شود این نوع بافت میان جوانان بسیار ترند شده و مورد استفاده آن ها قرار می‌ گیرد.
باید گفته شود افرادی که قصد بافتن مو های خود را دارند باید قبل از آن روش های مراقبتی آن را یاد بگیرند و لازمه ی مراقبت از مو های بافته شده صبر و حوصله است. در واقع موی بافته شده نیاز به رسیدگی روزانه دارد به همین علت افراد جوان بیشتر به سمت و سوی بافت مو می روند.
یکی از روش های مراقبتی برای مو های بافته شده طرز شستن آن ها است. موی بافته شده نباید زیر دوش با فشار آب گرفته شود زیرا باعث کشیدگی موی سر شما می شود.
برای مو های بافته شده شامپو های معمولی کفایت می کند و نیاز به شامپو های جداگانه نیست. پس از شستن موها نوبت به خشک کردن آن ها می رسد برای خشک کردن مو های بافته شده باید از سشوار استفاده کرد و رها کردن آن ها به صورت مرطوب و به حال خود باعث پوسیدگی و از بین رفتن و خرد شدن مو می شود.

مدل بافت 1401

alt

مدل بافت 1401 

مدل بافت جلوی مو 

مدل بافت مو  

alt

مدل بافت مو جدید   

alt

مدل بافت مو بچگانه

alt

مدل بافت مو کوتاه 

alt

بافت مو هلندی   

alt

بافت مو فرانسوی

alt

انواع بافت مو آفریقایی  

alt

 عکس مدل بافت مو جدید  

alt

عکس مدل بافت موی جدید دخترانه

alt

عکس مدل بافت موی جدید

عکس مدل بافت مو دخترانه جدید 

عکس مدل های بافت مو جدید   

alt

دانلود عکس مدل بافت مو جدید 

alt

عکس جدیدترین مدل بافت مو 

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها