بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ناخن سفید مشکی جلب می نماییم. 

alt

ناخن سفید مشکی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" ناخن سفید مشکی " طراحی ناخن سفید مشکی جدید | کاشت ناخن سفید مشکی | طرح ناخن مشکی خفن | طرح ناخن سفید مشکی بچه گانه | ناخن سفید مشکی دخترانه | دیزاین ناخن مشکی | کاشت ناخن مشکی مات معمولا خانم‌ها علاقه‌ای به استفاده از لاک مشکی و لاک سفید، به تنهایی برای طراحی ناخن‌ هایشان ندارند ولی ترکیب کردن این دو رنگ می‌تواند بسیار جذاب و شیک باشد، بنابراین از مدل‌های زیبای طراحی ناخن برای ست کردن با لباس، کیف و کفش خود بهره ببرید.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن سفید مشکی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ناخن سفید مشکی 1401

لاک سفید و مشکی از انواع رنگ هایی است که با هر رنگ پوست و لباسی مطابقت و همخوانی دارند و شما برای استفاده از این رنگ لاک ها هیچ محدودیتی نخواهید داشت همچنین لاک سفید و مشکی در کنار یکدیگر تناسب خوبی دارند و اگر شما از طرح های برجسته و خاص برای دیزاین ناخن هایتان استفاده کنید زیبایی مدل دیزاین ناخن هایتان با این رنگ لاک ها بیشتر می شود.
طرح سگ‌های خالدار یا طرح گاوی هم جزو طرح‌های نچرال سیاه و سفیدی است که طرفداران زیادی دارد. این طرح با وجود ظاهر پیچیده و خاص آن به سادگی قابل انجام است چون طرح گاوی الگو و نظم خاصی ندارد و شما می‌توانید آن را به هر شکلی که دوست دارید با یک برس ساده هم پیاده کنید. اما دقت کنید که در این مدل، زمینه باید سفید و طرح آن باید مشکی باشد.

همچنین اگر برای مانیکور ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی معتبر هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

ناخن سفید مشکی 2022

alt

کاشت ناخن مشکی مات 

alt

دیزاین ناخن مشکی  

alt

ناخن سفید مشکی دخترانه  

alt

 طرح ناخن سفید مشکی بچه گانه  

alt

طرح ناخن مشکی خفن  

alt

کاشت ناخن سفید مشکی  

alt

طراحی ناخن سفید مشکی جدید  

alt

طرح ناخن سفید مشکی خفن  

alt

ناخن سفید مشکی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

altaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: