بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اگر دارای قد کوتاه یا متوسطی هستید بجای پوشیدن لباس های مجلسی بلند، لباس های بالای زانو بپوشید تا قد بلندتر به نظر برسید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پیراهن مجلسی جلب می نماییم. 

alt

پیراهن مجلسی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" پیراهن مجلسی " لباس مجلسی زنانه کوتاه | مدل لباس مجلسی جدید 1401  | مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه | لباس مجلسی زنانه برای عروسی | مدل لباس مجلسی جدید | قیمت لباس مجلسی زنانه 1401  | مدل لباس مجلسی شیک | لباس مجلسی پوشیده اگر دارای قد بلند و اندامی باریک هستید، از پوشیدن لباس های تک رنگ خودداری کنید، و لباس‌هایی با طرح و خطوط عمودی انتخاب نمایید. همچنین افراد قد بلند می بایست از پوشیدن لباس های مجلسی تنگ و چسبان خودداری نمایند. برای این افراد پیراهن‌هایی که قسمت دامن آنها فون باشد گزینه بسیار مناسبی است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پیراهن مجلسی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

پیراهن مجلسی 1401

یکی از نکات مهم دیگری که برای انتخاب لباس مجلسی می ‌توان در نظر گرفت، رنگ مو و رنگ چشم‌ها است.
بهترین گزینه برای افراد با رنگ چشم آبی، می‌تواند رنگ‌های گرم مانند نارنجی، زرد و طلایی باشد. رنگ‌هایی مانند قرمز، صورتی و قهوه ای برای افراد با رنگ چشمان سبز می‌تواند گزینه مناسبی باشد. همچنین برای چشمان قهوه ای، رنگ‌های خنثی و سرد از قبیل آبی و سبز بسیار مناسب است.
افراد کوتاه قد نباید از لباس‌هایی استفاده کنند که بلندی آنها تا کف پای‌شان می‌رسد. این افراد بهتر است از مدل‌های امپراطوری استفاده کنند که از زیر سینه کمی گشاد می‌شود. خانم‌های بلندقد اما گزینه‌های بیشتری برای انتخاب دارند هر چند آنها نیز باید توجه کنند که یک لباس مجلسی بسیار کوتاه باعث می‌شود که بیش از اندازه بلندقد به نظر برسند.
ت سوربان را فراموش نکنید.

پیراهن مجلسی 2022

alt

لباس مجلسی پوشیده 

alt

مدل لباس مجلسی شیک  

alt

قیمت لباس مجلسی زنانه 1401   

alt

مدل لباس مجلسی جدید  

alt

alt

لباس مجلسی زنانه برای عروسی  

مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه  

alt

مدل لباس مجلسی جدید 1401   

alt

لباس مجلسی زنانه کوتاه  

alt

پیراهن مجلسی 1401 

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

altalt

alt

altalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(129 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: