بنر
بنر
بنر
بنر
تزئینات ماهی و غذاهایی که در آنها ماهی به کار رفته است نیازمند کمی دقت و ابتکار است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین ماهی سرخ شده جلب می نماییم. 

alt

تزیین ماهی سرخ شده با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین ماهی سرخ شده " تزیین ماهی تکه ای سرخ شده | تزیین ماهی سرخ شده با سیب زمینی | تزیین ماهی پخته شده | تزیین ماهی کبابی | ماهی را با چی تزیین کنیم | تزیین سبزی پلو با ماهی | تزیین ماهی شکم پر مجلسی | تزیین ساده ماهی سرخ شده از آنجایی که پخت سبزی پلو با ماهی، یکی از رسم های قشنگ برای شب عید است، اغلب کدبانوهای هنرمند ترجیح می دهند این غذای خوشمزه را به بهترین شکل دیزاین نمایند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین ماهی سرخ شده فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین ماهی سرخ شده 1401

ماهی رو بعد از شستن تو مخلوط آرد و نمک وزردچوبه و ادویه مخصوص ماهی و روغن به صورت ساده سرخ میکنیم. بعد تو یک ماهیتابه جدا سیر فراوون سرخ میکنم بعد گشنیز و جعفری رو خرد کرده و بعد به سیر اضافه میکنم و تفت میدم بعد آب نارنج یا آب لیموی تازه رو اضافه میکنیم و ماهی های سرخ شده رو به این مواد اضافه می کنیم و زیر شعله ی گاز رو کم میکنیم تا بوی آب لیمو یا نارنج توی ماهی بپیچه وبعد از ربع ساعت ماهي با طعم و چاشنی خوشمزه آماده است.
مقدار آب لیمو یا نارنج بستگی به ذائقه شما داره در ظرفتون رو هم باید بزاررید تا آّلیمو بخار بشه و عطرش تو همه غذاتون بپیچد.

تزیین ماهی سرخ شده 2022

alt

تزیین ساده ماهی سرخ شده 

alt

تزیین ماهی شکم پر مجلسی  

alt

تزیین سبزی پلو با ماهی  

alt

ماهی را با چی تزیین کنیم  

alt

تزیین ماهی کبابی  

alt

تزیین ماهی پخته شده  

alt

تزیین ماهی سرخ شده با سیب زمینی  

alt

تزیین ماهی تکه ای سرخ شده  

alt

تزیین ماهی سرخ شده  

alt

تزیین ماهی قزل سرخ شده 

alt

برای تزیین ماهی سرخ شده 

alt

تزیین ظرف ماهی سرخ شده 

alt

تزیین ماهی سرخ شده ساده 

alt

تزیین ماهی سرخ شده با سبزی 

alt

تزیین ماهی سرخ شده با برنج 

alt

تزیین ماهی سرخ شده با سیب زمینی 

alt

تزیین ماهی سرخ شده تکه ای 

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها