بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مدل موی کوتاه دخترانه اگر با فرم صورت شما مطابقت و همخوانی داشته باشد باعث می شود تا چهره ای آراسته و جذاب داشته باشید در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای کوتاهی مو جلب می نماییم. 

alt

کوتاهی مو با طرح های شیک و زیبا مد سال

" کوتاهی مو " کوتاهی مو پسرانه | زیباترین مدل کوتاهی مو | کوتاهی مو جدید | کوتاهی مو زنانه | کوتاهی مو زنانه جدید | مدل کوتاهی مو | مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار | مدل کوتاهی مو دخترانه  بهترین مدل مو کوتاه دخترانه برای صورت گرد، مدل‌هایی است که دارای چتری هستند. مدل موهای کوتاهی که بخشی از مو به داخل صورت و پیشانی کشیده می‌شود نیز، گزینه بسیار عالی برای این فرم صورت هستند. ترکیب مدل مو چتری با مدل‌هایی که در کناره‌ها پهنای صورت را کاهش می‌دهند، گزینه مناسبی برای صورت گرد است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کوتاهی مو فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

کوتاهی مو 1401

فرم صورت کشیده رایج‌ترین فرم صورت در بین خانم‌ها است. بسیاری از خانم‌ها و دختر خانم‌ها، در زمان کوتاهی مو نمی‌دانند چگونه بهترین مدل را برای صورت کشیده انتخاب کنند. در این خصوص شما باید بدانید که فرم صورت کشیده، به شکلی است که در یک سوم بالایی صورت، حجم کشیده‌ای از پیشانی وجود دارد که باید آن را پوشش دهید. پیشانی بلند یکی از ویژگی‌های صورت کشیده است.
اگر صورت کشیده‌ای دارید، باید حتما موهای جذاب با ظاهر شیک و حجیم در بالای سر را انتخاب کنید. بهترین مدل مو کوتاه  دخترانه برای صورت کشیده، در ادامه به شما نشان داده خواهد شد. مدل مو دخترانه  کوتاه  اسپرت نیز، یکی از پرطرفدارترین انواع مدل مو محسوب می‌شود که نمونه‌های آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

همچنین اگر برای آرایش، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست آرایشگاه در تهران،سالن زیبایی تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

کوتاهی مو 2022

alt

مدل کوتاهی مو دخترانه 

alt

مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار  

alt

مدل کوتاهی مو  

alt

کوتاهی مو زنانه جدید  

alt

کوتاهی مو زنانه  

alt

کوتاهی مو جدید  

alt

زیباترین مدل کوتاهی مو 

alt

 کوتاهی مو پسرانه  

alt

کوتاهی مو 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: