بنر
بنر
بنر
بنر
مانتو بلند زنانه و دخترانه از جمله مدل های پرطرفداری بوده که هیچ گاه از مد نمی افتد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو بلند جلب می نماییم. 

alt

مانتو بلند با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مانتو بلند " مدل مانتو بلند جدید | مدل مانتو بلند ساده | مانتو بلند زنانه | مانتو بلند جلو بسته | مدل مانتو بلند جلو باز | خرید مانتو بلند جلو بسته | مدل مانتو بلند اندامی جلو باز | مانتو بلند مجلسی شلوار بگ یکی از ترندهای تابستان امسال است که در انواع پارچه ای و جین در بازار موجود هستند. شما با پوشیدن مانتو بلند و شلوار بگ یک استایل اسپرت و کژوال خواهید داشت که برای مهمانی های دوستانه و استایل خیابانی بسیار مناسب است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو بلند فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو بلند 1401

شلوار جین اسکینی یا شلوار جذب یکی از مدل های پرطرفدار شلوار جین است که هیچ گاه از مد نرفته و قدیمی نشده است همچنین یکی از راحت ترین گزینه ها برای ست کردن انواع مانتو به خصوص مانتو بلند است.
شما با ست کردن مانتو بلند و شلوار راسته یک استایل رسمی و مناسب مهمانی خواهید داشت که می توانید با یک صندل یا کفش پاشنه بلند تیپ رسمی خود را کامل کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر پاهایتان پر است این شلوار مناسب شما نیست و پاهایتان را پرتر نشان خواهد داد.
سرهمی از آیتم های مورد پسند نوجوان ها و دختر خانم های جوان است، اگر اندام کشیده ای دارید می توانید با ترکیب مانتو بلند و سرهمی (اورال) یک استایل شیک و امروزی داشته باشید.کفش پاشنه دار یکی از بهترین انتخاب ها برای مانتو بلند است. شما می توانید در هر موقعیتی از کفش پاشنه بلند استفاده نمایید. خیلی از خانم ها با کفش پاشنه بلند راحت هستند و دوست دارند برای روزمره هم کفش پاشنه بلند به پا کنند ولی خیلی از خانم های دیگر برای مهمانی و مکان های رسمی از آن استفاده می کنند و ترجیح می دهند در روزهای عادی از کفش های اسپرت استفاده کنند

مانتو بلند 2022

alt

مانتو بلند مجلسی 

بنر

alt

مدل مانتو بلند اندامی جلو باز  

alt

خرید مانتو بلند جلو بسته  

alt

مدل مانتو بلند جلو باز  

alt

مانتو بلند جلو بسته  

alt

مانتو بلند زنانه  

alt

مدل مانتو بلند ساده  

alt

مدل مانتو بلند جدید  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(26 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • فریماه دوشنبه, 01 اسفند 1401

    لایکی


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها