بنر
بنر
بنر
بنر
بافت مو یکی از آرایش های ساده ای است که بسیاری از خانم ها برای متفاوت به نظر رسیدن ظاهرشان می توانند به سراغ آن بروند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل بافت مو جلب می نماییم. 

 

مدل بافت مو با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل بافت مو " مدل بافت مو جدید | مدل بافت مو مجلسی باز | انواع مدل بافت مو مجلسی | مدل بافت مو کوتاه | انواع بافت مو با تصویر | مدل بافت مو دخترانه ساده و شیک جلوی سر | مدل بافت موی کوتاه مجلسی | مدل بافت مو سادههمان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل بافت مو فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

استایل بافت مو کوتاه برخلاف تصور بسیار شیک و متفاوت است. اغلب خانوم ها امروزه علاقه بیشتری به مدل موی کوتاه دارند. از طرفی موی کوتاه، حالت و استایل های کمتری نسبت به موی بلند دارد، که موجب یکنواختی مدل موی آنها خواهد شد. اما با استفاده از بافت های مختلف می‌توان مانع از یکنواختی و یک شکل بودن موی کوتاه شد. برخی از این بافت ها شامل بافت مو تیغ ماهی، مجلسی، بافت جلوی سر، بافت مو به شکل شینیون هستند که می‌توان بر روی موی کوتاه نیز آنها را اجرا کرد. ساده ترین آنها به این شکل است که از وسط موهای خود را به دو قسمت تقسیم کرده و از قسمت جلو بخشی را جدا کرده و ببافید.

مدل بافت مو 1401

بافت مو می تواند توسط خود فرد یا افراد دیگری انجام شود. این کار به دو فاکتور وابسته است. فاکتور اول میزان مهارت خود شخص در بافت مو است. فاکتور دوم و مهمتر، نوع بافت مویی است که قرار است انجام شود. انواع بافت مو توسط زنان و مردانی که موهای بلندی دارند انجام می گردد. برخی از انواع بافت مو بسیار ساده هستند و توسط خود شخص به راحتی بافته می شوند. این مدل بافت موها که غالبا بافت های ساده هستند امروزه با تکنیک های دیگری ترکیب شده اند و بافت موهایی بسیار شیک و پیچیده را تشکیل می دهند. عموما انواع بافت مو پیچیده، باید توسط فرد دیگری که در غالب اوقات یک آرایشگر است بر روی موی افراد پیاده شود. 

همچنین اگر برای آرایش مو و میکاپ صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست آرایشگاه ها و مراکز زیبایی عروسی و مجالس شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

بنر

مدل بافت مو 2022

altalt

alt

alt

altaltalt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

 

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(24 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز