بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
از پارچه کرپ برای دوخت مانتو و لباس‌های مجلسی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع استفاده می‌شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ کش جلب می نماییم. 

alt

مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ کش با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ کش " مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ اسکاچی | مدل لباس دو تیکه کرپ | مدل لباس دخترانه با پارچه کرپ | مدل لباس مجلسی کرپ کش کوتاه | مدل لباس کرپ کش گلدار | مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه کرپ | مدل لباس مجلسی بلند با پارچه کرپ | مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ مازراتی پارچه کرپ از نخ پرتاب تهیه می‌شوند و در گذشته به صورت تار و پودی بوده است، اما امروزه تریکوها نیز به صورت کرپ تولید می‌شوند. ضخامت کرپ متغیر است و البته جنس آن نیز می‌تواند نرم یا زبر باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ کش فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ کش 1401

به یاد داشته باشید، اینکه یک پارچه کرپ را خوب بدانیم، مرهون داشتن ویژگی‌هایی است که در امر خرید و فروش و تشخیص بهترین جنس پارچه کرپ لازم است تا بدان توجه شود، که برخی از این ویژگی‌های عبارتند از:

کش آمدن پارچه کرپ
بافت سوزنی شکل پارچه کرپ
ضخامت مناسب
سبکی پارچه
رنگ بندی محدود پارچه
مقاومت در برابر چروک شدن
شستشوی راحت

ابتدا تکه‌ای از پارچه را در دستانتان مشت کنید تا مطمئن شوید پارچه خیلی زود چروک نمی‌شود و اگر خیلی زود چروک شد از خرید آن منصرف شوید، چرا که این پارچه از کیفیت مناسبی برخوردار نیست. اگر پارچه سفید و مرطوبی را روی پارچه تیره کشیدید و پارچه سفید، خیلی زود رنگ گرفت این پارچه بعد از شست و شو زنگ زیادی را از دست خواهد داد. پارچه را از دو جهت تار و پود، با دست بکشید تا از استحکام پارچه اطمینان حاصل نمایید.

مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ کش 2022

alt

مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ مازراتی 

alt

مدل لباس مجلسی بلند با پارچه کرپ  

alt

مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ کش 1401  

alt

مدل لباس مجلسی با پارچه کرپ اسکاچی 

alt

مدل لباس دو تیکه کرپ  

alt

مدل لباس دخترانه با پارچه کرپ   

alt

مدل لباس مجلسی کرپ کش کوتاه 

alt

مدل لباس کرپ کش گلدار  

alt

مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه کرپ  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(26 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما: