بنر
بنر
بنر
بنر
مانند هر فصل دیگری، فصل تابستان هم لباس‌های خاص خود را می‌خواهد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لباس نخی دخترانه آستین دار جلب می نماییم. 

alt

مدل لباس نخی دخترانه آستین دار با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل لباس نخی دخترانه آستین دار " مدل لباس نخی گلدار | مدل لباس نخی دخترانه نوجوان | مدل لباس نخی دخترانه 2020 | لباس نخی دخترانه تابستانی | مدل لباس نخی زنانه | مدل لباس نخی تابستانه | مدل پیراهن نخی برای منزل | مدل پیراهن نخی گلدار دخترانه تابستان فصل رنگ های گرم ، شاد و مهیج است. بهترین انتخاب برای استایل تابستانی و ظاهری شیک تابستانی استفاده عاقلانه و صحیح از این رنگ ها و ترکیب آنها با یکدیگر است.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس نخی دخترانه آستین دار فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل لباس نخی دخترانه آستین دار 1401

 

قرمز: یکی از شادترین رنگها است که مخصوصاً در پاییز و تابستان کاربردهای زیادی دارد. تابستان فصل میوه های رنگارنگ و قرمز است و پوشیدن قرمز هم انرژی شما را افزایش می دهد و هم آن را با رنگ های سفید و خاکستری ترکیب می کند.

بنر

سفید: استفاده از رنگهای تیره مانند مشکی و قهوه ای تیره در تابستان با جذب نور خورشید باعث افزایش دمای بدن و احساس گرما می شود. به جای رنگ های تیره ، از رنگ های روشن ، به ویژه سفید ، به استایل تابستانی استفاده کنید.

 زرد و نارنجی: تابستان فصل پادشاهی خورشید در آسمان است. شاید به همین دلیل است که پوشیدن رنگ قرمز و نارنجی باعث احساس خوب شما و اطرافیان می شود. می توانید رنگ های زرد و نارنجی را با رنگ های آبی ، بنفش و خاکستری تنظیم کنید.

سبز و آبی: رنگ های سبز و آبی به دلیل احساس آرامش ، خنکی و طراوت برای نوع تابستانی مناسب هستند.

لباس های گشاد و راحت بهترین انتخاب برای نوع شیک تابستانی است. به نظر می رسد در روزهای گرم سال ، جریان هوا در زیر لباس احساس راحتی در بدن نسبت به پوشیدن لباس های تنگ و باعث تعریق دارد.

مدل لباس نخی دخترانه آستین دار 2022

alt

مدل پیراهن نخی گلدار دخترانه 

alt

مدل پیراهن نخی برای منزل  

alt

مدل لباس نخی تابستانه  

alt

مدل لباس نخی زنانه 

alt

لباس نخی دخترانه تابستانی  

alt

مدل لباس نخی دخترانه 2022 

alt

مدل لباس نخی دخترانه نوجوان  

alt

مدل لباس نخی گلدار  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(21 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها