بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پارچه لنین یکی از پارچه های شگفت انگیز در صنعت نساجی می باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو لنین جلب می نماییم. 

alt

مدل مانتو لنین با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مانتو لنین " مدل مانتو لنین ساده |مدل مانتو لنین جدید |مانتو لنین تابستانی |مدل مانتو لنین خامه دوزی |مدل مانتو لنین راه راه |مدل مانتو لنین سوزن دوزی |مدل مانتو لنین ژاکارد |مانتو لنین کوتاه همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو لنین فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.
خرید پارچه لینن انتخاب مناسبی برای فصول گرم سال، مخصوصا تابستان است. بافت این پارچه، دارای منفذهایی است که اجازه می دهد هوا به راحتی رد و بدل شده و سطح پوست را خنک نگه دارد. به همین خاطر می­توان گفت این پارچه برای ساعات گرم روز و همین طور استفاده در نواحی گرم، مورد مناسبی است.

مدل مانتو لنین 1401

پارچه لینن به خاطر شرایط خاصی که دارد، گرما را از خود خارج کرده و اجازه تنفس کشیدن به منافذ پوستی را می­دهد. البته در کنار همه این محسنات، باید اضافه کرد که این پارچه در برابر خاصیت چروک شدن، بسیار منفعل بوده و به راحتی اتوی خود را از دست می­دهد. 
سبک بودن بافت پارچه: بافت این پارچه به خاطر اینکه تراکم کمی دارد، سبک بوده و وزن زیادی به خود نمی­گیرد. این خاصیت به این معنی است که این پارچه منفذها و نقاط خالی زیادی در بافت خود دارد.
قابلیت جذب و دفع رطوبت بالا: وجود بافت کم تراکم در پارچه لینن سبب می­شود که پارچه قادر باشد رطوبت زیادی را جذب کند. البته این رطوبت به همان سرعتی که در بافت پارچه وارد می­شود، با همان سرعت نیز خارج می گردد. اگر پارچه در معرض جریان باد باشد سرعت خشک شدن آن بیشتر می شود.
خاصیت چروک پذیری و رفع چروک بالا: بافت پارچه لینن به خاطر اینکه از چگالی کمی برخوردار است به راحتی چروک برمی­دارد. البته می­توان این قضیه را هم یکی از نقاط ضعف پارچه لینن دانست و هم قوت آن؛ به خاطر اینکه هم به راحتی می­توان در آن حرکت کرد و هم باید به طور پیوسته چروک آن را صاف نمود. البته رفع چروک این پارچه نیز به همان سادگی چروک پذیری آن است. پارچه لینن هنگام اتوکشی به سرعت و سهولت چروک خود را از دست داده و صاف می شود.
خنک بودن لباس های لینن: به خاطر وجود منفذهای زیادی که در درون بافت پارچه لینن وجود دارد، می توان از آن لباسهای خنکی تهیه کرد؛ به همین خاطر این لباس بیشتر مناسب فصول و روزهای گرم سال است.

مدل مانتو لنین 2022

alt

مانتو لنین کوتاه 

alt

مدل مانتو لنین ژاکارد  

alt

مدل مانتو لنین سوزن دوزی 

alt

مدل مانتو لنین راه راه  

alt

مدل مانتو لنین خامه دوزی  

alt

مانتو لنین تابستانی  

alt

مدل مانتو لنین جدید  

alt

مدل مانتو لنین 1401 

alt

مدل مانتو لنین ساده  

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(15 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما: