بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
صورت‌‌های گرد معمولا طول و عرض یکسانی دارند. در این صورت‌ ها چانه گرد و بدون زاویه و فرم گونه‌ ها برجسته و گرد است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو برای صورت گرد جلب می نماییم. 

مدل مو برای صورت گرد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مو برای صورت گرد " مدل مو برای صورت گرد زیر شال | مدل مو برای صورت گرد پسرانه | مدل مو کوتاه برای صورت گرد | مدل مو برای صورت گرد برای عروسی | مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2021 | کوتاهی جلو مو برای صورت گرد | مدل مو برای صورت گرد و تپل مردانه | مدل مو مجلسی برای صورت گرد همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو برای صورت گرد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.
مدل موی بلند برای بیشتر فرم‌های صورت مناسب است؛ ولی برای شکل صورت گرد ضرورت به حساب می آید. با استفاده از موی بلند می‌توانید تا حد زیادی گردی صورت را خنثی کنید. مزیت مو‌های بلند این است که به شما امکان درست کردن هر مدلی از شینیون، فرق وسط یا فرق کج و... را می‌دهد.

مدل مو برای صورت گرد 1401

صورت گرد با گونه‌های پهن و چانه گرد مشخص می‌شود. در این شکل صورت، خبری از زاویه‌های فک و چانه نیست. کسانی که صورت گرد دارند، باید مدل مو‌هایی را انتخاب کنند که گردی صورت را خنثی کند. هر مدل مویی که صورت را کشیده می‌کند انتخاب‌های مناسبی هستند؛ به همین دلیل است که برای آرایش این فرم صورت، از قلم‌های کانتور برای ایجاد زاویه در چهره و بعد دادن به آن، استفاده می‌شود.
در مدل مو مناسب صورت گرد، بلندی موها باید تا زیر چانه باشد. همچنین حجم بیشتر مو در قسمت بالای سر نیز می ‌تواند به کشیده‌تر کردن حالت صورت کمک کند. مدل خرد بلند و مدل پیکسی بلند و نامتقارن برای صورت‌ های گرد مناسب هستند. مدل موی کوتاه، مخصوصا اگر حالت موهای شما فر و مجعد است، برای صورت‌ های گرد اصلا توصیه نمی ‌شود. اگر می‌ خواهید موهای خود را فر کنید، آن را در پایین مو و نزدیک گردن انجام دهید تا پهنای صورت شما بیشتر نشود.

مدل مو برای صورت گرد 2022

مدل مو مجلسی برای صورت گرد 

alt

مدل مو برای صورت گرد و تپل  

کوتاهی جلو مو برای صورت گرد  

مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2021  

alt

مدل مو برای صورت گرد برای عروسی  

مدل مو کوتاه برای صورت گرد 

alt

مدل مو برای صورت گرد 

مدل مو برای صورت گرد زیر شال  

alt

مدل مو برای صورت گرد 1401 

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

altaltalt

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(33 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

بنر

نظرات شما:
  • زینب دوشنبه, 06 تیر 1401

    مدل مو برای صورت کشیده و لوزی سراغ ندارید؟:(

  • آوا شنبه, 04 تیر 1401

    خیلی مدل هاش خوشگل بود

    پاسخ مدیر:

    ممنون از شما دوست عزیز سوربان.