بنر
بنر
بنر
بنر
مدل مو زنانه در دنیای فشن و مد تنوع بی‌نظیری دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو بلند جلب می نماییم. 

alt

مدل مو بلند با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مو بلند " مدل مو بلند دخترانه | دل مو بلند مردانه | موی بلند | مدل مو بلند دخترانه ساده | اموزش مدل مو بلند | مدل مو بلند دخترانه برای عروسی | عکس مدل مو بلند | مدل مو بلند کوتاهی ما خانم‌ها معمولاً وقتی می‌خواهیم برای یک مراسم آماده شویم، آخرین چیزی که به آن فکر می‌کنیم مدل مو است. به نظر من این کار یک اشتباه استراتژیک است. چرا که ممکن است موها حتی بیشتر از آرایش یا حتی لباس ما دیده شود. این در حالی است که ما اصلاً به خوبی در مورد آن فکر نکرده‌ایم. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو بلند فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مو بلند 1401

توجه داشته باشید که به عنوان مثال، یک رنگ موی نامناسب ممکن است شما را مسن تر از چیزی که هستید نشان دهد. همچنین یک مدل موی خاص ظاهر شما را خیلی رسمی ‌یا برعکس،‌ غیررسمی ‌کند. همچنین نکاتی مثل نامرتب یا کدر بودن موها، نشاندهنده آماده نبودن شماست. لطفاً به همگی این نکات با دقت فکر کنید.
نکته اصلی در انتخاب مدل موی دلخواه، متعادل کردن فرم صورت شما است. به طور کلی فرم بیضی یک فرم استاندارد از نظر زیبایی شناسی چهره است. بنابراین این هدف است که با انتخاب مدل مو فرم صورت شما به یک فرم بیضی نزدیک شود. انواعی از برش‌های مو وجود دارد که به طولانی‌تر شدن چهره کمک می‌کند. انواع دیگری از برش‌ها باعث می‌شوند یک صورت بلند پهن‌تر به نظر  برسد یا یک فک مربعی و پهن نرم‌تر شود. همچنین انواعی از برش‌ها باعث می‌شود پیشانی‌های بزرگ و یا غبغب ناپدید شوند

ز آنجایی که مدل‌های کوتاهی مو بر اساس فرم صورت شما زیاد هستند، شروع کار کمی سخت است. قانون اساسی برای یافتن یک مدل موی عالی براساس فرم صورت برجسته کردن ویژگی‌های خوب چهره شماست. براساس این قانون، باید این نکات را در نظر بگیرید:

قلب شکل: سعی کنید با برش‌های مو  توجه‌ها را به سمت چشم‌ها و گونه‌های خود بکشانید.

کشیده: هرچه موهای شما بلندتر باشد، چهره‌تان درازتر دیده خواهد شد. بهتر است با مدل‌های کوتاه یا مدل‌هایی که حجم زیادی دارند، طول صورتتان را تعدیل کنید.

بیضی: تقریباً هر مدل مویی این فرم چهره را شکوفا می‌کند. اگر فرم بیضی شما درازتر است، مدل‌های کوتاه‌تر را انتخاب کنید. نکته مهم‌تر برای شما، توجه به جنس موها است (ضخامت، فر یا صاف بودن)

گرد: گزینه‌های بهتر برای شما شامل مدل موهایی هستند که تا زیر چانه ادامه پیدا می‌کنند. اگر موهای مجعد یا موج‌دار دارید، کوتاه شدن بیش از حد ممکن است عرض بیشتری به قسمت گونه اضافه کند و صورتتان را گردتر کند. مدل موهای بلند انتخاب مناسب‌تری هستند.

چهره مربع: ممکن است بخواهید فکتان را کمی کوچکتر و زاویه دار‌تر کنید. مدل‌های فرفری و پر برای این‌ کار بسیار مناسب هستند.

مدل مو بلند 2022

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

altalt

alt

altalt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(20 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها