بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مدل موی زیر مقنعه ای تاثیر زیادی بر جذابیت خانم ها و دختران جوان دارد در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو زیر مقنعه جلب می نماییم. 

مدل مو زیر مقنعه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مو زیر مقنعه " مدل مو زیر مقنعه | اموزش مدل مو زیر مقنعه | مدل مو زیر مقنعه برای مدرسه راهنمایی | مدل مو زیر مقنعه اینستاگرام | مدل مو زیر مقنعه برای صورت گرد | مدل مو زیر مقنعه ساده | مدل مو زیر مقنعه  | مدل مو زیر مقنعه برای صورت کشیده همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو زیر مقنعه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مو زیر مقنعه 1401

در حال حاضر، پراستفاده‌ترین و ساده‌ترین مدل‌های مو زیر روسری، دم اسبی و گوجه‌ای هستند. این مدل موها مناسب موهایی بلند تا شانه یا بیشتر هستند و مواقعی به درد می‌خورند که زمان زیادی برای رسیدگی به موهایتان نداشته باشید؛ اما اگر این دو مدل مو به اندازه کافی محکم بسته نشوند، ممکن است کش مو زیر روسری باز شده و موهایتان به هم بریزد.
بافتن موها یک روش ساده و کارآمد برای بیشتر خانم‌ها در تابستان است؛ چون بافت ساده نسبت به مدل موی دم اسبی و گوجه‌ای، کمتر ریشه‌ی مو را تحت فشار قرار می‌دهد.
ممکن است وقت بیشتری صرف این نوع بافت مو کنید، اما به دردسرش می‌ارزد؛ چون نه تنها موهایتان را به طور کامل جمع کرده و تحمل گرمای تابستان را برای شما آسان‌تر می‌کند، بلکه ظاهری زیبا به شما می‌بخشد.
توربان از جمله وسایلی است که هم خانم‌های مو بلند و هم مو کوتاه به جای روسری و شال برای پوشاندن موی سر از آن استفاده می‌کنند. توربان مثل یک کلاه عمل می‌کند و کل موها را جمع کرده و در خود نگه می‌دارد، پس می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای فصل تابستان باشد. استفاده از توربان می‌تواند ظاهری خاص و تک به شما ببخشد. 
برای پشت موها از کلیپس و یا سنجاق‌های کوچک استفاده کنید تا پشت گردنتان در برابر جریان هوا قرار گیرد و گرمای تابستان، قابل تحمل شود. علاوه بر پشت موها بهتر است موهایی که کناره‌های صورتتان را نیز می‌پوشانند، با سنجاق کنار بزنید.

مدل مو زیر مقنعه 2022

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltalt

alt

 

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 3.4 از 5)


نظرات شما: