بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ و بافت لاک روی ناخن‌های دست یا پای خود باید به طرز هوشمندانه‌ای انتخاب کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین ناخن با لاک ساده جلب می نماییم. 

alt

تزیین ناخن با لاک ساده با طرح های شیک و زیبا مد سال 

"  تزیین ناخن با لاک ساده " طراحی ناخن با لاک در خانه بدون ابزار | تزیین ناخن با لاک ساده در خانه | طرح لاک ناخن دخترانه | مدل لاک ناخن | طراحی ناخن در خانه با وسایل ساده | طراحی ناخن با دو رنگ لاک ساده | طرح ناخن ساده | آموزش طراحی ناخن ساده و شیک دخترانه

همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین ناخن با لاک ساده فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین ناخن با لاک ساده 1401

اگر برای یک مهمانی و مراسم خاص آماده شده‌اید اما هنوز رنگ لاک مورد نظر خود را انتخاب نکرده‌اید بهترین پیشنهاد این است که از رنگ‌های موجود در لباس و استابل خود ایده بگیرد و رنگ لاک ناخن خود را با یکی از رنگ‌‌های واضح و مشخص در استایل خود ست کنید. رنگ‌های لاک با رنگ‌های خنثی مانند سفیدهای ملایم، رنگ‌های بژ و پاستیلی و همین‌طور مانیکور فرانسوی در این شرایط یک انتخاب محبوب است. ناخن‌های شما باید به تصویر کلی شرکت شما بپیوندند و با آن مبارزه نکنند.

انتخاب لاک تک‌رنگ از رنگ‌های اصلی یک‌روند جذاب است و راهی عالی برای هماهنگی ناخن‌ها بالباس‌ها است. این روش فقط راهی برای ست کردن رنگ‌های لاک بالباس‌هایی است که به‌طور طبیعی با یکدیگر در تضاد هستند مانند آبی و زرد و قرمز و سبز.

تزیین ناخن با لاک ساده 2022

alt

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک دخترانه 

alt

طرح ناخن ساده  

alt

طراحی ناخن با دو رنگ لاک ساده  

alt

طراحی ناخن در خانه با وسایل ساده  

alt

مدل لاک ناخن  

alt

طرح لاک ناخن دخترانه  

alt

تزیین ناخن با لاک ساده در خانه  

alt

 طراحی ناخن با لاک در خانه بدون ابزار  

alt

تزیین ناخن با لاک ساده 1401  

alt

altaltalt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

altaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(31 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: