بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برگزاری جشن تولد و خوشحال کردن عزیزان، شیرین و لذت‌بخش است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دکور تولد جلب می نماییم. 

alt

دکور تولد با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" دکور تولد " دکور تولد دخترانه | دکور تولد ساده | دکور تولد در خانه | دکور تولد ساده و شیک | دکور تولد مردانه | دکور تولد در طبیعت | دکور تولد ساده دخترانه | کرایه دکور تولد اولین مرحله از برنامه ریزی های جشن همواره مربوط به انتخاب محل جشن است. در جشن های کودکان معمولا انتخاب بین مهد، باشگاه ورزشی یا خانه است. که اگر بر روی نظافت یا سلامت وسایل خود حساس هستید بهتر است جشن را به بیرون از خانه ببرید تا برای وسایل دکوراتیو تم تولد یا چیدمان فضا دست بازتری داشته باشید. اگر درون منزل هم جشن را برگزار میکنید یا از بگراندهای متحرک و استندها استفاده کنید و یا روی دیوارهایی که کاغذ دیواری دارند از چسب یا پونز برای نصب وسایل استفاده کنید که کمترین صدمه محسوس به ساختمان وارد شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دکور تولد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

دکور تولد 1401

ساختن شمع‌های تولد با اشکال خاص بسیار هیجان‌انگیز است. اما ساختن شمع با کوکی خوشمزه و با اشکال مورد علاقه، شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. به‌طور خاص اگر فرد متولد پسر بچه بوده و به کارتون خاصی علاقه‌مند باشد، برای دکوراسیون تولد پسرانه، می‌توان از این شگرد استفاده کرد.
رنگ‌های شاد همیشه دوست‌داشتنی هستند و انواع رنگ در طیف صورتی ملایم هم می‌توانند خیره‌کننده باشند. پس چرا رنگ‌های شاد را با رنگ‌های صورتی ترکیب نکنیم؟ این ترکیب رنگ، دکوراسیون جشن تولد را پرجنب‌وجوش نشان می‌دهد.
هیچ‌چیز بیشتر از کاپ کیک‌های رنگی که در کاپ‌های خوش‌رنگ قرار می‌گیرند، به میز دسر شما جذابیت نمی‌بخشد. می‌توانید “تولدت مبارک” را حرف به حرف با رنگ سفید روی کاغذ طوسی تیره (مشابه تخته سیاه) چاپ کرده و سپس این حروف را به ترتیب به یک ریسمان آویزان کنید. سپس ریسمان را به دو نی رنگی که در دو انتهای ظرف کاپ کیک‌ها قرار گرفته وصل کنید تا جذابیت دکوراسیون تولد بیشتر شود.

دکور تولد 2022

alt

کرایه دکور تولد 

alt

دکور تولد ساده دخترانه  

alt

دکور تولد در طبیعت  

alt

دکور تولد مردانه  

alt

دکور تولد ساده و شیک  

alt

دکور تولد در خانه  

alt

دکور تولد ساده  

alt

دکور تولد دخترانه  

alt

دکور تولد 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(35 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما: