بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
انتخاب مدل موی کوتاه را فقط بر اساس زیبایی مدل انجام ندهید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو کوتاه دخترانه جلب می نماییم. 

alt

مدل مو کوتاه دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل مو کوتاه دخترانه " مدل مو کوتاه دخترانه جدید | مدل مو دخترانه ساده کوتاه | مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن | مدل مو کوتاه مجلسی | مدل موی پر کوتاه | مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی | مدل موی کوتاه برای صورت گرد | مدل موی نیمه کوتاه جدید هر سبک مو متناسب با چهره شماست، شما می توانید هر مدل مویی بزنید ، می توانید یک مدل بلند تا استخوان ترقوه تان را امتحان کنید و سپس سعی کنید با موهای چتری تان کاری کنید تا صورتتان کوتاه تر به نظر برسد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو کوتاه دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مو کوتاه دخترانه 1401

مدل مو برای صورت گرداگر صورت شما گرد است بهترین مدل برای کوتاهی موی شما، به گونه ایست که بلندی آن باید تا زیر فک یا کمی پایین تر برسد. مدل موی کوتاهتر گردی صورت شما را بیشتر می‌کند و یک حالت یکنواختی ایجاد می‌کند.

کوتاهی مو برای صورت قلبی اگر شکل صورت شما قلبی است، باید بدانید که پراکنش منظم مو در اطراف صورت به زیبایی چهره شما کمک زیادی می‌کند. به صورت قلبی موی بسیار کوتاه بیشتر از موی کوتاه معمولی می‌آید.

کوتاهی مو برای صورت بیضی کسانی که صورت بیضی دارند افراد خوش شانسی هستند زیرا این فرم صورت با هر مدل مویی سازگار است. در صورت بیضی هم موی کوتاه و هم موی بلند بسیار خوش می‌نشیند و شما کافی است مدل دلخواه خود را انتخاب کنید و نگران ناهماهنگی آن با چهره تان نباشید.

کوتاهی مو برای صورت مربعی افرادی که دارای صورت مربعی هستند بهتر است زیاد به فکر کوتاه کردن مو نباشند زیرا آنها لازم است کاری کنند که صورتشان کشیده تر به نظر برسد. برای کشید تر نشان دادن صورت‌های مربعی بلندی مو یک فاکتور مهم است. این افراد حتی اگر به دنبال کوتاهی مو هستند بهتر است از مدل‌هایی که موهای اطراف صورت بلندتر از موهای پشت سر است استفاده کنند. 

کوتاهی مو برای صورت کشیده افرادی که دارای صورت کشیده هستند می‌توانند از انواع مدل چتری مو استفاده کنند. مدل موی شما باید صورت شما را قاب بگیرد تا بهتر در صورتتان نمایان شود. در این چهره موهای فر کوتاه یا موهای لایه لایه شده بسیار بهتر نمایان می‌شود. 

کوتاهی مو برای صورت لوزی مدل صورت لوزی شباهت بسیاری به مدل صورت لوزی دارد و به همین علت هر نوع مدل مویی به آن می‌آید. برای پوشاندن تیزی‌های لوزی صورت بهترین راه استفاده از مدل موهایی با کناره‌های بلند نسبت به سایر نقاط است. موهایی که در کناره صورت بلند هستندو صورت را قاب می‌گیرد باعث بهتر جلوه دادن شکل صورت این افراد می‌شود.

کوتاهی مو برای صورت مستطیل افراد دارای صورت مستطیل بهتر است هرگز به موی بلند فکر نکنند و همیشه به دنبال کوتاه کردن موهایشان باشند. برای بهتر جلوه دادن کشیدگی صورت در این افراد موهایی با کناره‌های بلند بهتر عمل می‌کند تا موهای کاملا کوتاه یا کاملا بلند.

در کوتاهی مو انتخاب مدل به عهده شما خواهد بود گاهی با ایجاد یک تغییرات کوچک در مدل مو، می‌توان آن را متناسب با چهره‌های مختلف تغییر داد. سعی کنید در انتخاب مدل مو حتما با آرایشگرتان مشورت نمایید و اگر مدلی را دوست دارید که توصیه نمی‌شود به دنبال ارائه پیشنهادی باشید که هم به چهره تان بیاید و هم از آنچه که می‌خواهید دور نباشد.

همچنین اگر برای میکاپ، کوتاهی مو، شینیون و سایر خدمات دیگر آرایشی به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست سالن زیبایی تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل مو کوتاه دخترانه 2022

alt

مدل موی نیمه کوتاه جدید 

alt

مدل موی کوتاه برای صورت گرد  

alt

مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی  

alt

مدل موی پر کوتاه  

alt

مدل مو کوتاه مجلسی  

alt

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن 

alt

مدل مو کوتاه دخترانه 1401 

alt

مدل مو کوتاه دخترانه جدید 

alt

مدل مو دخترانه ساده کوتاه  

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

altaltalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: