بنر
بنر
بنر
بنر
مهم ترین موضوع در انتخاب مدل موی زنانه، تناسب موی کوتاه با فرم صورت است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو کوتاه جلب می نماییم. 

alt

مدل مو کوتاه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل مو کوتاه " مدل مو کوتاه مردانه | مدل مو کوتاه زنانه جدید | مدل مو کوتاه برای صورت گرد | مدل مو کوتاه قشنگ | مدل مو دخترانه ساده کوتاه | مدل موی پر کوتاه | مدل مو کوتاه مجلسی برای صورت گرد | مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی آرایشگرهای با تجربه می توانند در انتخاب مدل مو کمک های خوبی ارائه دهند. در ادامه برخی نکات برای افراد مبتدی آورده شده است. با استفاده از این راهنمایی ها می توانید مدل مویی شیک و متناسب را انتخاب کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو کوتاه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مو کوتاه 1401

افرادی که گردن کوتاهی دارند در انتخاب مدل موی زنانه دقت بیشتری داشته باشند. با یک اشتباه به کلی فرم چهره تان به هم می ریزد. مدل موهایی که گردن را کشیده تر نشان می دهند برای این افراد توصیه می شود. بر اساس جنس و حجم موها انتخاب کنید. پر پشت بودن یا کم پشتی موها یکی از عوامل مهم در انتخاب مدل موی کوتاه است. برخی مدل ها موجب پرتر دیده شدن موها می شود. پیتاژ مو هم برای موهای پر پشت و کم پشت توصیه می شود.
بهتر است خانم ها همیشه به فکر زیبایی و آراستگی خود باشند و از انتخاب مدل موی کوتاه برای فرم دادن به موهایشان غافل نشوند زیرا این مدل موها باعث می شوند تا سن کمتر به نظر برسد وعلاوه بر این ظاهر خانم ها شادابی و طراوات خاصی پیدا کند. کوتاهی موهای دخترانه در انواع مدل های بلند و متوسط و کوتاه موجود می باشد و بهتر است شما با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از بین آن ها مدلی مناسب را انتخاب کنید.

همچنین اگر برای میکاپ، کوتاهی مو، شینیون و سایر خدمات دیگر آرایشی به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست سالن زیبایی تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل مو کوتاه 2022

alt

مدل مو کوتاه دخترانه برای عروسی 

بنر

alt

مدل مو کوتاه مجلسی برای صورت گرد 

alt

مدل موی پر کوتاه  

alt

مدل مو دخترانه ساده کوتاه 

alt

مدل مو کوتاه قشنگ  

alt

مدل مو کوتاه برای صورت گرد  

alt

مدل مو کوتاه زنانه جدید  

alt

مدل مو کوتاه 1401

alt

altalt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

altalt

alt

altaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(42 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز