بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شکل مناسب ناخن در فرم دهی کلی دستان شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین از انتخاب بهترین و مناسب‌ترین شکل ناخن برای دست‎‌هایتان به سادگی نگذرید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن " مدل ناخن 2022 | مدل ناخن بهاری | مدل ناخن جدید | مدل ناخن ۲۰۲۲ دخترانه | مدل ناخن دخترانه | مدل ناخن ۱۴۰۱ دخترانه | رنگ لاک سال 1401 | طراحی لاکچری ناخن برای تعیین نوع دقیق و بهتر ناخن‌ها که متناسب سلیقه‌ی شما باشد و به دستانتان بیاید، باید فرم انگشتان، عرض صدف ناخن و طول آن را نیز در نظر بگیرید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن 1401

 اگر دوست دارید به ظاهر ناخن‌هایی بلند داشته باشید اما قد ناخن‌هایتان کوتاه بماند این فرم ناخن برای شما بسیار مناسب است. ناخن‌های گرد که دارای طولی کوتاه با لبه‌هایی گرد هستند، برای انگشتان پهن و کوتاه بهترین گزینه‌ به حساب می‌آیند. این مدل کمک می‌کند تا صدف ناخن انگشتانی که پهن هستند ظریف و کشیده به نظر برسد.
مدل ناخن مربعی، با لبه‌هایی صاف و نوک مربعی شکل بسیار مرتب و شیک به نظر می‌رسند. فرم مربعی برای ناخن را برخلاف کسانی که ناخن‌های بلند دارند، به کسانی پیشنهاد می‌دهیم که به دنبالِ ناخنی کوتاه با ظاهری شیک و زیبا هستند. مدل ناخن‌ مربعی شکل بر روی دستانی که ظریف و لاغر هستند و انگشتانی کشیده دارند، بسیار زیبا و خاص جلوه می‌کند.
مدل بادامی دارای کناره‌های باریک است و به سمت انتها و بیرونی ناخن شکل مخروطی به خود می‌گیرد و نوک آن گرد است. اگرچه این مدل برای ناخن‌های کوتاه، جذاب و شیک به نظر نمی‌رسد، اما در عوض بر روی ناخن‌های بلند بسیار جذاب و زیبا است.
 ناخن‌های بیضی هم به علت ظاهری کشیده برای کسانی که صدف ناخن کوتاه و یا پهنی دارند بسیار ایده‌آل است.این مدل از ناخن به افرادی که انگشتانی کوتاه و پهن دارند به شدت پیشنهاد می‌شود زیرا با داشتنِ این شکل از ناخن، انگشت‌های آنها بلند و باریک جلوه خواهد کرد. با اینکه نیازی به ناخن‌های بسیار بلند برای این مدل جذاب ندارید اما برای انتخاب این مدل اجازه دهید تا کمی ناخن‌هایتان بلند بماند.

مدل ناخن 2022

alt

altaltalt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(37 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)


نظرات شما: