بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مانتو بلند می تواند قد شما را کشیده تر نشان دهد پس اگر چاق هستید می توانید با پوشیدن این مانتو ظاهرتان را کشیده تر نشان دهید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو بلند جلب می نماییم. 

alt

مانتو بلند با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو بلند " مانتو شیک بلند  | مانتو جلو باز بلند  | مانتو تابستانی بلند  | مانتو اسپرت بلند  | مدل مانتو بلند  | مدل مانتو جدید بلند  | مدل مانتو کتی بلند  | مدل مانتو مشکی ساده و شیک بلند  با گرم شدن هوا تمایل خانم ها به سمت پوشیدن لباس های گشاد و خنک است. حتما یک شلوار وایدلگ داخل کمدتان داشته باشید این شلوارها برای همه مدل استایل بدنی مناسب است و ترکیب شلوار وایدلگ و مانتو بلند یک استایل شیک و به روز و تابستانی برایتان ایجاد می کند. چرا که دوخت این شلوار ها به صورتی است که از ران تا مچ پای شما تقریبا به یک اندازه دیده خواهد شد. پس اگر در ست کردن مانتوی بلند از شلوار راسته استفاده کنید برای افراد معمولی رو به لاغر بسیار مناسب می باشد. ولی در انتخاب کفش خود نیز باید دقت لازم را داشته باشید. کفش های پاشنه دار می توانند از شلخته شدن استایل شما جلوگیری کنند و یک تیپ مجلسی و مناسب برای مهمانی داشته باشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو بلند فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

 

مانتو بلند 1401

 اگر می خواهید به پیاده روی و یا خرید بروید و تمایل دارید مانتوی بلند بپوشید و یک استایل اسپرت داشته باشید ما به شما یک ترکیب عالی را پیشنهاد خواهیم کرد.
شما با ست کردن مانتو بلند و شلوار راسته یک استایل رسمی و مناسب مهمانی خواهید داشت که می توانید با یک صندل یا کفش پاشنه بلند تیپ رسمی خود را کامل کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر پاهایتان پر است این شلوار مناسب شما نیست و پاهایتان را پرتر نشان خواهد داد.

با خیال راحت می توانید مانتو فری سایز بلند را با شلوار واید لگ و کفش پاشنه تخت ست کنید. تا استایلی شیک داشته باشید. این استایل برای مهمانی و قدم زدن عصرانه و یا کافه گردی و عکاسی بسیار جذاب و مناسب خواهد بود.با خیال راحت می توانید مانتو فری سایز بلند را با شلوار واید لگ و کفش پاشنه تخت ست کنید. تا استایلی شیک داشته باشید. این استایل برای مهمانی و قدم زدن عصرانه و یا کافه گردی و عکاسی بسیار جذاب و مناسب خواهد بود.

مانتو بلند 2022

alt

مدل مانتو مشکی ساده و شیک بلند  

alt

مدل مانتو کتی بلند   

alt

مدل مانتو جدید بلند   

alt

مدل مانتو بلند   

alt

مانتو اسپرت بلند   

alt

مانتو تابستانی بلند   

alt

مانتو جلو باز بلند   

alt

مانتو شیک بلند   

alt

مانتو بلند 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(49 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما: