بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مانتو ها را میتوان به مدل های ساده، اسپرت، مجلسی، اداری، بلند ،جلو باز ، کتی، عبایی، جلو بسته، فصلی شامل: بهاره، تابستانی، پاییزه و زمستانی و … تقسیم بندی کرد.در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو زنانه جلب می نماییم. 

alt

مانتو زنانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو زنانه " مانتو شیک زنانه  | مانتو دخترانه  | مانتو جلو باز| مانتو تابستانی زنانه | مانتو جدید زنانه | مانتو جدید 2022 زنانه | مانتو اداری زنانه | مانتو دانشجویی زنانه  در کشور ایران مانتو یک نوع حجاب اسلامی محسوب می شود، اهمیت این موضوع پس از انقلاب اسلامی پر رنگ تر شد به نحوی که مسئولان فرهنگی سعی کردند تا چادر ملی را جایگزین مانتوهای امروزی کنند. مانتو یک واژه فرانسوی است (manteau) و به روپوشی اطلاق می شود که معمولا روی لباس پوشیده می شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو زنانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو زنانه 1401

خصلت برجسته این مدل مانتو به راحتی و ساده بودن آن است. این مدل مانتو بیشتر مناسب مکان های رسمی و آموزشی است مثلاً برای استایل های دانشجویی بسیار مناسب و کاربردی می باشد. مسلماً مانتوهای مجلسی مناسب برای پوشیدن در هر مکان و موقعیتی نبوده و بیشتر در مکان هایی که امکان پوشیدن لباس شب وجود ندارد مانتو زنانه مجلسی بسیار کاربرد دارد. اندازه و سایز مانتوهای مجلسی باید کاملا هماهنگ با اندام شما باشد.
مانتو زنانه کوتاه یکی از انواع مانتو زنانه است که در نوع خود بسیار شیک وجذاب می تواند باشد. مانتو زنانه کوتاه کتی برای افرادی که قد آنها کوتاه است مناسب و برای رفع نگرانی آنها در این مورد بسیار موثر است . مانتوهای طبقه اشراف به صورت پیراهن هایی بلندی بودند که گاها بر روی زمین کشیده می شد. قسمت پایین پیراهن به شکل دامن دوخته می شد که دارای چین و پف زیادی بود، همین امر وزن دامن را سنگین می کرد تا جایی که راه رفتن با آن مشکل بود.

مانتو زنانه 2022

alt

مانتو دانشجویی زنانه 

alt

مانتو اداری زنانه  

alt

مانتو جدید 2022 زنانه  

alt

مانتو جدید زنانه  

alt

مانتو تابستانی زنانه 

alt

مانتو جلو باز 

alt

مانتو دخترانه   

alt

 مانتو شیک زنانه   

alt

مانتو زنانه 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(58 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)


نظرات شما: