بنر
بنر
بنر
بنر
. شاید فکر می‌کنید که زیبایی لاک روی ناخن کوتاه به اندازه ناخن بلند نیست. اما این کاملا اشتباه است. شاید شما شیوه صحیح لاک زدن ناخن کوتاه را نمی‌دانید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لاک ناخن ساده جلب می نماییم. 

alt

مدل لاک ناخن ساده با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل لاک ناخن ساده " مدل لاک ناخن ساده و شیک دخترانه | مدل لاک ناخن ساده در خانه | مدل ناخن ساده و کوتاه | طرح ناخن ساده و شیک | مدل رنگ ناخن ساده | طرح ناخن کوتاه | مدل ناخن دخترانه کوتاه | مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی گرفتن دوش آب گرم پس از مانیکور کردن اشتباه محض است از این رو که گرما و بخار آب لاک هایتان را خراب خواهد کرد. بنابراین توصیه می شود که حداقل یک ساعت پس از لاک زدن، از دوش گرفتن خودداری کنید. ممکن است بنا به دلایلی ناخن‌هایتان را همواره کوتاه نگه‌می‌دارید. این دلایل هر چه که باشد نباید مانع زیبایی شما باشد. گاهی ممکن است این دلایل مربوط به فعالیت روزانه شما باشد. اما در اکثر مواقع به دلیل عمر کوتاه لاک‌ها روی ناخن‌هایتان، تمایلی به لاک زدن ندارید. در این حالت قطعا ترفند لاک زدن ناخن کوتاه را نمی‌دانید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لاک ناخن ساده فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل لاک ناخن ساده 1401

گاهی اوقات بدین دلیل که لاک دست‌هایمان کمرنگ است، چند لایه لاک می‌زنیم تا رنگ آن به چشم آید. اگر شما هم این کار را کرده اید، بدانید که برای خشک شدن لاک‌هایتان به زمان بیشتری احتیاج دارید، در غیر این صورت لاک‌تان خراب می‌شود.
 در آموزش لاک زدن ناخن ساده، استفاده از تاپ کت است. در واقع این بخش، مرحله تکمیلی در روش لاک زدن ناخن کوتاه می‌باشد که باعث دوام بیشتر لاک می‌شود. تاپ کت ماده‌ای شفاف و بی‌رنگ است که در شیشه‌هایی مانند شیشه لاک عرضه می‌شود. این مواد که غلظتی مشابه بیس‌کت دارد در آخرین مرحله استفاده می‌شود. این ماده علاوه بر دوامم بیشتر لاک، باعث درخشندگی آن‌ها نیز می‌شود. البته اگر تاپ‌کت در دسترس نبود می‌توانید از برق ناخن نیز استفاده نمایید. توجه داشته باشید که برق ناخن و تاپ کت با یکدیگر متفاوت هستند.

مدل لاک ناخن ساده 2022

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی 

alt

مدل ناخن دخترانه کوتاه 

alt

طرح ناخن کوتاه  

alt

مدل رنگ ناخن ساده  

alt

طرح ناخن ساده و شیک  

alt

مدل ناخن ساده و کوتاه  

alt

مدل لاک ناخن ساده در خانه  

alt

مدل لاک ناخن ساده و شیک دخترانه  

alt

مدل لاک ناخن ساده 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(67 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
 • زهرا شنبه, 01 مرداد 1401

  عالیییییییی بودن همشون خیلی خوبه❤️✨ الان من عاجقق اون لاک مشکی و بنفش شدم

  پاسخ مدیر:

  مرسی از شما دوست عزیز سوربان.

 • انیتا جمعه, 31 تیر 1401

  نظر منو میخواین من خیلی با کلاسم اصلا من همش با مود پیش میرم من با کلاسم خب بگذریم خبگر نظر منو مبخوای مدل کاشت ناخن برین از اینستگرام دربیاریم اینستگرام ندلای خاص داره اصلا مدل مانتو یا گصلا مدل لباس مجلسی مدک هرجیزی که میخواین برین از اینستگرام در بیارین بگذریم داشتیم در مورد کاشو حرف میزدیم خب گوگل خیلی مدلای بیکلاس در میاره شما اگر مدل کاشت ناخون میخواک از ابنستگرام در بیارین اصلا هر مدل که شما میخواین از دزنستگرام در بیاریم مصلا مدل مو مدل لباس مجلسب مدل هر چیزی که شما میخواین از ایتستگرام استفده کنین

 • anysham جمعه, 31 تیر 1401

  قشنگ بود

  پاسخ مدیر:

  مرسی از شما دوست عزیز سوربان.

 • ستایش پنجشنبه, 30 تیر 1401

  عالی خیلی خوشگل

  پاسخ مدیر:

  مرسی از شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها