بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شلوار بگی یک مدل شلوار از بالا گشاد است که معمولا در قسمت کمر و گاهی در قسمت مچ کش دارد.شلوارهای بگی دخترانه اصولا شلوارهای سرتاسر گشادی هستند که در قسمت کمر آنها کش تعبیه می‌شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای شلوار بگ جلب می نماییم. 

alt

شلوار بگ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" شلوار بگ " شلوار بگ مردانه | شلوار بگ به انگلیسی | شلوار بگ ذغالی | شلوار بگ زنانه | شلوار بگ با مانتو | شلوار بگ مشکی | شلوار نیم بگ | شلوار بگ مشکی دیجی کالا شلوارهای راحتی در منزل که سرتاسر گشاد هستند و بر روی کمر از کش استفاده شده اند، از نوع شلوار بگی به حساب می‌آیند. طراحی شلوار بگی به شلوارهای گشاد با کمرهای پایین تغییر یافت. عده ای خاستگاه مدل‌های جدید این شلوار را در میان سیاه پوستان آمریکایی می‌دانند. گفته می‌شود که آنها بیشتر بعلت خسته شدن از تبعیض‌های نژادی، با پوشیدن این نوع شلوارها بدنبال بزرگتر نشان دادن قدرتشان در میان آمریکایی های سفیدپوست بودند.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شلوار بگ فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

شلوار بگ 1401

شلوار بگی به دلیل گشاد بودن فرم پاهای شما را نشان نمی‌دهد. بنابراین شلوار بگ برای افراد چاق مناسب است و پوشیدن آن می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد. بهتر است شلواری انتخاب کنید که بدون طرح و تیره‌رنگ باشند.
برای تکمیل استایل هنری خود و یکی از جذاب‌ترین استایل دخترانه با شلوار بگ، می‌توانید از کمربند برای شلوار خود استفاده کنید. همچنین استفاده از اکسسوری‌های هنری نیز باعث بهتر شدن استایل هنری شما می‌گردد.
شلوار دامنی ها همان شلوارهایی هستند که از دور شبیه به دامن می‌باشند. جنس آنها اغلب نخی و ابریشمی است و از نرمی خاصی برخودار است. در حالی که جنس شلوارهای بگی اغلب خشن و زمخت است. از نظر ظاهری نیز شلوار دامنی ها قد نسبتا کوتاهی دارند و به طور کلی قطر این نوع شلوار از بالا به پایین کمی گشادتر می‌شود.
شلوار نیم بگ هم یکی از مدل‌های محبوب شلوار در سال‌های اخیر است. این مدل شوار هم آزاد و راحت است اما به اندازه شلوار بگ گشاد نیست و به شلوار راسته شباهت بیشتری دارد.

شلوار بگ 2022

alt

شلوار بگ مشکی دیجی کالا 

alt

شلوار نیم بگ 

alt

شلوار بگ مشکی 

alt

شلوار بگ با مانتو  

alt

شلوار بگ زنانه  

alt

شلوار بگ ذغالی 

alt

شلوار بگ به انگلیسی  

alt

شلوار بگ مردانه 

alt

شلوار بگ 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(12 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما: